فهرست
گزارش روز: آشفتگی و بی نظمی در بارسا
گزارش روز: آشفتگی و بی نظمی در بارسا

گزارش روز: آشفتگی و بی نظمی در بارسا

آی اسپورت- بارسا اکنون در دریایی از سردرگرمی غرق شده است. چیزی که در ابتدای این فصل به ذهن هیچ یک از هواداران آبی و اناری ها خطور نمی کرد.

تیم آماده ی شروع رقابت ها بود در حالی که یکی از بهترین بازیکنان دنیا به تازگی به جمع آن ها اضافه شده بود: "نیمار". اعضای باشگاه و هواداران در آسمان هفتم بودند. باشگاه داشت به شرایطی می رسید که بدهی هایش در دوران لاپورتا به صفر نزدیک شده بود. تیم با مدیریت ساندرو روسل کاملا با ثبات بود.

6 ماه بعد اما همه چیز تغییر کرد. حالا هواداران بارسا سردرگم، نگران و ناراحت هستند ونمی توانند خود را توجیه کنند که چه بلایی بر سر بارسایشان آمده است. و از همه بدتر این که نمی دانند این شرایط تا کی ادامه پیدا خواهد کرد.

شروع این ناکامی ها با یک شکایت ساده بود. یکی از هواداران که به نظر می رسید دلش می خواهد در مرکز توجه قرار گیرد، کاری کرد که به یک فاجعه ختم شد. سرانجام روسل در برابر فشارها قد خم کرد و عقب نشست.

جدایی روسل باعث شد بارتومئو به جای او بر مسند ریاست تکیه کند. ریاست بارتومئو توسط شورای قانون گذاری بارسا تایید شد و این مساله باعث اختلاف بین مجموعه ی بارسلونا شد.

در کنار این مساله عده ای از اعضای بارسا اعتقاد داشتند بارتومئو با انتخاب آنان انتخاب نشده است. این موضوع زمانی جنجالی شد که بارتومئو اعلام کرد قصد دارد طرحی را مبنی بر توسعه نوکمپ اجرا کند. این طرح که 600 میلیون یورو برای باشگاه هزینه خواهد داشت در برنامه های انتخاباتی وی گنجانده نشده بود و این موضوع جاروجنجال های فراوانی برپا کرد.

با وجود تمام این اتفاقات هواداران هنوز شاهد باخت های تیمشان نبودند. اما زمانی که باخت های بارسا آغاز شد و آن ها از نه بازی فقط 14 امتیاز کسب کردند دیگر هواداران متوجه شدند که ظاهرا تیمشان ضربه ی سختی خورده است. آنقدر سخت که بارسا دیگر تیم منظم و منسجم چند ماه قبل نیست.

     
آی اسپورت
2014-03-09 20:29:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر