فهرست
لمان: بایرن در بوندس لیگا کار ساده ای در پیش دارد
لمان: بایرن در بوندس لیگا کار ساده ای در پیش دارد

لمان: بایرن در بوندس لیگا کار ساده ای در پیش دارد

آی اسپورت- ینس لمان دروازه بان اسبق تیم ملی آلمان که سابقه ی بازی در آرسنال را هم دارد در اظهار نظری گفت که به عقیده ی او بایرن در بوندس لیگا کار ساده ای نسبت به سایر لیگ های اروپایی دارد.

بایرن بدون احتساب بازی امروز بوروسیا دورتموند با فرایبورگ با 23 امتیاز اختلاف در صدر جدول جاخوش کرده آن ها در این فصل حتی یک شکست هم در کارنامه نداشتند.

با این حال پپ گواردیولا تلاش های بسیاری برای متقاعد کردن همه ی کارشناسان مبنی بر بالا بودن و فشردگی رقابت در بوندس لیگا دارد از نظر او لیگ آلمان دشواری های زیادی برای تیم های حاضر دارد.

با این حال لمان در گفتگو با روزنامه ی گاردین گفت:" من فکر می کنم بایرن در بوندس لیگا با چالش زیادی روبرو نیست."

باواریایی ها در دیدار اخیر بوندس لیگایی خود موفق شدند با نتیجه پرگل 6 بر 1 وولفسبورگ را از پیش رو بردارند درحالی این پیروزی برای مونیخی ها رقم خورد که آن ها به بسیاری از بازیکنان اصلی خود استراحت داده بودند.

لمان اضافه می کند:" رقبای بایرن اصلا نمی دانند که چگونه باید مقابل آن ها بازی کنند حتی تلاشی هم برای پیدا کردن راه حل نمی کنند."

برای مثال شالکه در طول 30 دقیقه از بایرن 4 گل می خورد که این واقعا شرم آور است دوست دارم ببینم یک تیم در مقابل آن ها یک گل جلو بیافتد و آن را تا دقیقه 80 حفظ کند آن زمان است که باید دید عکس العمل بایرن چگونه خواهد بود. چیزی که هنوز هیچ تیمی موفق به مدیریت آن در داخل زمین نشده است."

لمان که پنج سال از دوران حرفه ای اش را در آرسنال بوده است معتقد است بایرن در لیگ های دیگر نمی توانست اینگونه از بازی ها لذت ببرد.

لمان ادامه می دهد:" بایرن اگر در لیگ انگلستان حضور می داشت نمی توانست بدون شکست باقی بماند حتی اگر آن ها در بالاترین سطح هم بوده باشند."

لمان در پایان صحبت های خود می گوید:" از تماشای بازی آن ها خسته می شوم آن ها در عقب زمین بازی را شروع می کنند و باپرسینگ شدید کمی جلوتر و به خط حمله می آیند آن ها زمانیکه به یک سوم حمله ی خود می رسند با استفاده از بازیکنان با کیفیتی که در اختیار دارند می توانند تفاوت ها را ایجاد کنند."
     
آی اسپورت
2014-03-09 20:26:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر