فهرست
فرایبورگ 0 - 1 دورتموند: زردها به صدر نزدیک تر شدند
فرایبورگ 0 - 1 دورتموند: زردها به صدر نزدیک تر شدند

فرایبورگ 0 - 1 دورتموند: زردها به صدر نزدیک تر شدند

آی اسپورت- بوروسیا دورتموند در هفته ی 24ام بوندس لیگا میهمان فرایبورگ قعر جدولی بود دورتموندی ها با توجه به تساوی لورکوزن و پیروزی بایرن مونیخ به هر سه امتیاز حساس این دیدار نیاز داشتند.


دورتموند در این دیدار بدلیل مصدومیت روبرت لواندوفسکی مهاجم گلزن خود را در اختیار نداشت تا یورگن کلوپ به شیبر مهاجم ناراضی خود در این دیدار بازی دهد.
غیبت مارکو رویس نیز در چند دیدار اخیر زردهای وستفالن موجب شده بود تا قدرت تهایجمی دورتموند در مقابل دفاع قدرت مند فرایبورگ تا حدودی دچار دردسر شود و شاگردان کلوپ برای رسیدن به گل تا دقیقه 58 صبر کنند.


گلزنی کاپیتان کل پس از 35 بازی ناکامی

کاپیتان سباستین کل در معدود بازی هایی که در این فصل به میدان رفت موفق شد گل پیروزی بخش دورتموند را در مقابل تیم سابق خود به ثمر برساند تا دورتموندی ها همچنان فاصله ی 20 امتیازی تا صدرجدول را حفظ کند و فاصله ی خود با بایرلورکوزن به 5 امتیاز افزایش دهد.


برتری دورتموندی ها به رتبه ی دومی را برایشان تضمین کرد
از درخشش ماتیاس گینتر ستاره تازه ملی پوش شده ی فرایبورگ هم نباید به سادگی گذشت او به خوبی در جناح راست توانست از پیر اوبامیانگ محافظت کند و او را مهار نماید.


این گل نخستین باری بود که سباستین کل توانست از آوریل 2012 برای دورتموندی ها گلزنی کند او 35 بازی بدون گل را با پیراهن زرد دورتموند به پایان برده بود تا گلزنی در این دیدار برای او طعم ویژه ای داشته باشد.
     
آی اسپورت
2014-03-09 21:16:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر