فهرست
آنتونیو کنته: با اضطراب دیدار رم و ناپولی را تماشا خواهم کرد
آنتونیو کنته: با اضطراب دیدار رم و ناپولی را تماشا خواهم کرد

آنتونیو کنته: با اضطراب دیدار رم و ناپولی را تماشا خواهم کرد

آی اسپورت - کنته تاکید کرد که قطعا در حین تماشای دیدار حساس رم و ناپولی نگرانی و اضطراب زیادی خواهد داشت. مردان او ساعاتی پیش با پیروزی 1-0 در برابر فیورنتینا با تک گل تماشایی آساموا اختلافشان را با رم به 14 امتیاز افزایش دادند. هر چند که رمی ها نسبت به آن ها 2 دیدار کمتر انجام داده اند.


کنته تاکید کرد: " آیا من بازی را خواهم دید؟! من نمی توانم چیزی بخورم وقتی مضطرب هستم. با این حال اما سعی می کنیم با آرامش بازی را ببینیم زیرا کار خود را به خوبی انجام داده ایم.

هنوز 11 هفته ی دیگر باقی مانده است. ما نیمی از راه قهرمانی را رفته ایم. ما در موقعیت فوق العاده ای قرار گرفته ایم اما مطمئنا رم نیز پشت سر ما بیکار نخواهد نشست."

یوونتوس با پیروزی برابر فیورنتینا  رکورد صد در صدی خود در دیدار های داخل خانه را حفظ کرد.آن ها تمامی 14 دیدار آخر خود در "یوونتوس استادیوم" را با پیروزی پشت سر گذاشته اند و کنته تاکید کرد که از روحیه ی خارق العاده شاگردانش شگفت زده است:"ما اسکودتوی اول را بدون پذیرفتن شکستی به دست آوردیم. فصل قبل نیز تنها اینتر و سمپدوریا ما را شکست دادند. این فصل نیز کارمان را تا اینجا به خوبی انجام داده ایم."

بانوی پیر 2 بار دیگر در هفته های آتی در یورو لیگ به مصاف شاگردان مونتلا خواهد رفت. کنته نسبت به وضعیت تیمش در یورو لیگ نیز با اعتماد به نفس خاصی صحبت می کند:" ما به خوبی خودمان را برای این دیدار آماده خواهیم کرد. دیدار با فیورنتینا در یورو لیگ نبردی حساس برای ما محسوب می شود."
     
آی اسپورت
2014-03-09 20:43:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر