فهرست
گزارش تمرین استقلال/ پایان شوخی‌های حنیف
گزارش تمرین استقلال/ پایان شوخی‌های حنیف

گزارش تمرین استقلال/ پایان شوخی‌های حنیف

آی اسپورت- تمرین امروز استقلال پشت درهای بسته برگزار شد و در غیاب اهالی رسانه و تماشاگران برگزار شد. استقلال جمعه در ورزشگاه آزادی با ملوان دیدار خواهد کرد. تقابل قلعه‌نویی با تیم فصل گذشته‌ی خود می‌تواند حساسیت این مسابقه را دوبرابر کند. مهم‌ترین نکات تمرین امروز آبی‌پوشان به‌صورت زیر است:

- پرویز مظلومی قبل از شروع تمرین برای دقایقی با بازیکنان استقلال گفت‌وگو کرد سپس مجید صالح مشغول به تمرین دادن بازیکنان شد.
- خسرو حیدری که روز گذشته در فوتبال درون تیمی حضور نداشت امروز در تمامی برنامه‌های تاکتیکی حاضر بود و به نظر می‌رسد حضور این بازیکن در بازی با ملوان قطعی است. جاسم کرار هم که طی یکی دو روز گذشته سر و صدای زیادی به پا کرده امروز در تمرین آبی‌پوشان شرکت کرد.- میلاد فخرالدینی و مجید حسینی دو بازیکنی بودند که امروز به صورت اختصاصی زیر نظر مربی بدنساز تمرینات جداگانه‌ای را برگزار کردند.
- در بخش اول تمرین، بازیکنان زیر نظر قربان‌علی‌پور به گرم کردن بدن‌های خود پرداخته و سپس در قالب دو گروه فوتبال بازی کردند. این فوتبال تحت نظارت مظلومی انجام شد و بازیکنان حدود 50 دقیقه در دو گروه سبز و نارنجی برنامه‌های مورد نظر مربیان را پیاده کردند.- حنیف عمران‌زاده در طول تمرین امروز با چهره‌ای درهم در کارهای تاکتیکی شرکت کرد. عمران‌زاده ظاهراً از اتفاقات یکی دو روز اخیر ناراحت بود و کمتر با بازیکنان شوخی می‌کرد.
کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-04 21:42:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر