فهرست
مصاحبه مشکوک برانکو؛ از گرشاسبی حمایت نکرد
مصاحبه مشکوک برانکو؛ از گرشاسبی حمایت نکرد

مصاحبه مشکوک برانکو؛ از گرشاسبی حمایت نکرد

آی اسپورت – یک روز قبل از دیدار پرسپولیس مقابل پیکان، برانکو ایوانکویچ در کنفرانس خبری خود، برای اولین بار بعد از نایب قهرمانی در آسیا، صحبت از عدم دریافت مطالباتش کرد و این در حالی است که حمیدرضا گرشاسبی چندی پیش، گفته بود به کادرفنی پول پرداخت شده تا آن‌ها با خیال راحت و روحیه بالایی به تمرینات بروند.

در حاشیه تمرین روز سه شنبه که یک ریکاوری ساده بود، بار دیگر شاهد عدم حمایت «ملموس» برانکو از گرشاسبی بودیم. در واقع سرمربی پرسپولیسی‌ها وقتی با سوالی در خصوص احتمال برکناری گرشاسبی با قانون منع به کارگیری بازنشسته‌ها در شرکت‌های دولتی مواجه شد، گفت: «نمی‌دانم گرشاسبی می‌رود یا می‌ماند. خیلی وقت است این حرف‌ها را می‌شنوم. در مورد فدراسیون هم موضوعاتی از این قبیل شنیدیم. نمی‌توانم در مورد مقررات داخلی ایران صحبت کنم. در ایران تغیرات خیلی زود به زود انجام می‌شود. پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی سازمان‌های بزرگی هستند و قائم به فرد نیستند. شما دیدید چند بازیکن ما رفتند، اما با این وجود همچنان قهرمان هستیم و به فینال آسیا رفتیم.»

این در حالی است که وقتی در زمان مدیریت علی اکبر طاهری، بحث به احتمال برکناری مدیرعامل وقت باشگاه رسید، برانکو در مصاحبه‌ای گفت: «اگر طاهری برود، من هم از پرسپولیس جدا می‌شوم، چون نمی‌توانم به تنهایی، پلن‌های فنی باشگاه را پیش ببرم!»

از قرار معلوم شکرآب شدن رابطه مدیرعامل و سرمربی پرسپولیس چندان بی ارتباط با برگزاری بازی با پیکان نیست چرا که برانکو به باشگاه تأکید کرده بود به هیچ وجه زیر بار این بازی نمی رود اما بعداً متوجه شد مدیریت باشگاه بدون هماهنگی با او در سازمان لیگ متعهد شده که تحت هر شرایطی در تاریخ مورد نظر سازمان لیگ با پیکان بازی خواهد کرد.

 

خبر ورزشی 

۱ ۴  
آی اسپورت
2018-11-21 09:44:00
نظر دهید

۴ نظر
امید از تفت
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷، ۰۹:۵۳
این برمیگرده به حمایت هواداران. از طاهری حمایت زیادی برای ماندن از جانب هواداران شد ولی از گرشاسبی مثل طاهری حمایت نشد. ضمن اینکه طاهری ایده و استراتژی داشت و مدیر بود ولی گرشاسبی بیشتر تدارکاته تا مدیر.
محمد
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۰:۲۸
دوباره فرهاد عشوندی چیزی برای نوشتن به نفع کیروش نداره، برای همین علیه پرسپولیس و برانکو مینویسه
سعید
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۰:۴۲
خیلی کثیف هستید خیلییییی، ژورنالیستای سیاستمدار کثافت
.
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۱۷
خخخخخخ تلاش های بیهوده واسه حاشیه درست کردن تو پرسپولیس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر