فهرست
اتفاق روز: دیدار پرسپولیس در جهنمِ 49 درجه‌ای
اتفاق روز: دیدار پرسپولیس در جهنمِ 49 درجه‌ای

اتفاق روز: دیدار پرسپولیس در جهنمِ 49 درجه‌ای

عصر فردا از ساعت 19:30 تیم پرسپولیس باید به مصاف استقلال خوزستان برود. دیداری که قرار است در جهنمِ اهواز برگزار شود. امروز هوای این شهر 46 درجه سانتی‌گراد گزارش شده است. و البته پیش‌بینی‌هواشناسی برای فردا اتفاقی وحشتناک است. سازمان هواشناسی اعلام کرده هوای پنجشنبه اهواز از امروز هم سه درجه گرم‌تر می‌شود. اتفاقی که جدی‌ترین رقیبِ برانکو برای دیدار فردا است. در هوای 49 درجه نفس کشیدن دشوار است چه برسد به دویدن و انجامِ حرکات تاکتیکی. در این دیدار هر تیمی استقامت بالاتری داشته باشد پیروز میدان است. که به احتمال به فراوان تیم میزبان آشنایی بیشتری با این هوای گرم دارد. در زمان بازی، رطوبت هوا هم به 40 درصد می‌رسد که فقط چند بازیکن شمالی و جنوبی پرسپولیس می‌توانند در این هوای شرجی نفس بکشند. دراگان اسکوچیچ هم در دیدار خانگی هفته گذشته‌اش به هوای خوزستان معترض شده بود. سازمان لیگ هم هر چقدر تلاش کرد که این دیدار به شب نزدیک‌تر باشد تا هوا خنک شود، اما آسمانِ اهواز قصد خنکی ندارد. مگر این که این دیدار را به حوالی طلوع آفتاب منتقل می‌کردند!
با این اوضاع می‌شود به محمود خوربین حق داد که چرا به برنامه سازمان لیگ معترض بود. پرسپولیسی‌ها باز هم درست در وسطِ تابستان به اهواز می‌روند و در زمستان سرد عازم تبریز می‌شوند. هر چند که آسمانِ خوزستان در زمستان هم درگیرِ گرد و غبار است.


کد خبر: 9407 
  ۶  
آی اسپورت
2015-08-05 13:15:48
نظر دهید

۶ نظر
-
چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۳۲
چرت میگینا, این شرایط واسه ی همه تیمهاست, قرعه کشی هم شده, کلا لنگیا و منطق مثل جن و بسم ا... می مونن
سسش
چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۴۳
در هر صورت ما برنده ایم. خیالت تخت
Gatab City
چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۵۴
بد شانسی از این بیشتر!!
-
چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۱۶
یعنی چه جهنم اول اینکه این استان جای شیران ودلیران بوده وهست چون هشت سال دفاع مقدس بچه ها در بهشت جنگیدن نه اصطلاح زشت شما به جهنم بهتره مطالب خوب به استان محبوب خوزستان یاد کنید
-
چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴، ۲۳:۱۹
هر سال کیسه زمستون می ره جنوب
دانیال
چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴، ۲۳:۲۷
راست میگن دیگه من خودم ماهشهریم هوا ۲درجه بهتر از جهنم تازه ما گرمترین شهر جهان هم هستیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر