فهرست
قاب روز: علیرضا و گامِ بلند در هلند
قاب روز: علیرضا و گامِ بلند در هلند

قاب روز: علیرضا و گامِ بلند در هلند

آی اسپورت- از بعدازظهرِ دیروز تا حالا، ایرانی های زیادی لایک های شان را خرج صفحه فیس بوک آ زد آلکمار کرده اند و آماده شده اند تا در فصلِ جدید اردیویزی طرفدار باشگاهِ سرخ پوش هلندی باشند. باشگاهی که بعد از نتایج موفق فصل گذشته و فرستادن وینگرِ راست اش به وردربرمن، علیرضا جهانبخش را به عنوان جانشین او در نظر گرفته است. بهترین بازیکن فصل گذشته دسته اول هلند، حالا در بازگشت به سطح یک فوتبال در این کشور پیراهن شماره 9 آ.زد را بر تن می کند و امیدوار است که این تجربه برای اش، حتی بهتر از روزهای هفت پوشی در نایمخن باشد.


آ.زد آلکار، یکی از بهترین روزهای حضور جهانبخش در لیگ فوتبال هلند را رقم زده است. دو سال قبل علیرضا که به تازگی به فوتبال سرزمین لاله ها اضافه شده بود، یک بار با ضربه سر و یک بار با ضربه تماشایی والی دروازه آ.زد را باز کرد تا در جریان پیروزی باورنکردنی نایمخن، مرد همه کاره میدان باشد. آلکماری ها شاید از همان روز در انتظار خریدِ این بازیکن بوده اند و حالا بالاخره موفق شده اند پسر خوش اخلاق فوتبال ایران را در ترکیب داشته باشند.


تویِ اولین مصاحبه با دوربین آلکمار، علی پیشرفت اش را در زبان انگلیسی به رخ می کشد. البته که هنوز جای فعل ها و زمان در بعضی از جملات او درست نیستند اما میراثِ گرانبهای داماش حالا در تلفظ کلمه ها آنقدر بهتر شده که آرزوی حضورش در لیگ برتر پررنگ تر از همیشه باشد. بازی در لیگِ اروپا با آلکمار، شاید آخرین قدمِ علی در هلند به شمار برود. او باید همه تلاش اش را برای قرار گرفتن در مسیر واینالدوم و دپای انجام بدهد تا خیلی زود به رویاهای بزرگ تری لباسِ حقیقت بپوشاند. رویاهایی که درست به اندازه روستایِ داماش، تماشایی هستند.کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2015-08-05 13:41:53
نظر دهید

۲ نظر
Gatab City
چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۴۷
خاک تو سر صادقیان و مسلمان
mahdi
پنجشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴، ۰۰:۰۰
ماشالله به این پسر. ادم عشق میکنه موفقیتشو میبینه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر