فهرست
پرسپولیسی‌ها تولد رامین را تحریم کردند؟
پرسپولیسی‌ها تولد رامین را تحریم کردند؟

پرسپولیسی‌ها تولد رامین را تحریم کردند؟

آی اسپورت - ۲۷ اسفند روز تولد رامین رضاییان است و عده ای از اهالی فوتبال از طریق اینستاگرام تولد ۲۷ سالگی بازیکن شماره ۲۷ پرسپولیس را به او تبریک گفتند. این در حالی است که از بین بازیکنان شاخص تیم پرسپولیس فقط مهدی طارمی به این بازیکن تولدش را تبریک گفت و سایر بازیکنان توجهی به تولد هم تیمی خود نداشتند. این اقدام بازیکنان با واکنش منفی هواداران حامی رضاییان روبرو شده و در اینستاگرام به برخی از بازیکنان نظیر مسلمان و کامیابی نیا حملات مجازی انجام شده است.

مدت‌هاست که عنوان شده خیلی از بازیکنان پرسپولیس رابطه خوبی با رضاییان ندارند و حالا این اقدام این موضوع را تشدید کرده است. حتی علی کریمی که بارها رضاییان از او به عنوان اسطوره نام برده بود هم حاضر نشد تولد این بازیکن را به او تبریک بگوید.

در سوی مقابل در تیم ملی جشنی برای رضاییان ترتیب داده شد که کی روش نیز حضوری فعال در آن و برخوردی به شدت دوستانه و گرم با این بازیکن داشت. ضمن اینکه کانال رسمی باشگاه پرسپولیس نیز با انتشار عکس رضاییان تولد او را تبریک گفت.

 

نامه نیوز

۲ ۳  
آی اسپورت
2017-03-18 12:39:00
نظر دهید

۳ نظر
حسن
شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵، ۱۳:۴۳
بازم لجن پراکنی.
۹
استیل آذین 5 کیسه 4
شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵، ۱۶:۱۹
آی کیسه
۶ ۱
محمد
شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵، ۲۲:۲۱
من موندم چطور از تیمی که دیگه وجود نداره 5 تا خوردن . واقعا خیلی رو می خواد بعد از 6 تایی و 5 تایی و 4 تایی شدن باز هم کری بخونی
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر