فهرست
گزینه های پیش روی راموس برای رسیدن به ال کلاسیکو
گزینه های پیش روی راموس برای رسیدن به ال کلاسیکو

گزینه های پیش روی راموس برای رسیدن به ال کلاسیکو

آی اسپورت- وقتی راموس به لیست بازی های رئال نگاهی می‌اندازد، نگران می‌شود. نه به خاطر قدرت حریفان و ترتیب بازیها، بلکه به دلیل احتمال محرومیتش.وی با محرومیت تنها یک کارت زرد فاصله دارد و با در نظر گرفتن بازی امشب، تنها دو بازی با دیدار تیمش مقابل بارسلونا در برنابئو فاصله دارد.

این مدافع دو گزینه پیش رو دارد.اولی این است که در طول بازی امشب، کارت زرد بگیرد تا محرومیتش را در بازی با مالاگا سپری کرده و حضورش در ال کلاسیکو را قطعی کند.

ولی حتی اگر امروز هم کارت زرد نگیرد، جای تعجبی وجود ندارد زیرا با آماده شدن واران، آنچلوتی می‌تواند در بازی مقابل مالاگا از این مدافع جوان به جای راموس استفاده کند.

راموس قبلا نیز این هدف را در سر داشت. وی در بازی با ختافه سعی کرد که کارت زرد بگیرد تا دیدار تیمش مقابل الچه را از دست بدهد و با خیال راحت برای دربی مادرید آماده شود ولی با وجود احتمال محرومیت 5 جلسه ای برای این کار توسط فدراسیون، این کار ریسک بزرگی بود.

بنابراین آنچلوتی این مدافع 27 ساله اش را در دیدار مقابل الچه استراحت داد که وی با خیال راحت به دربی برسد ولی پس از کارت نگرفتن راموس در دربی، دوباره شرایط مانند قبل دربی شد.

ممکن است که امشب راموس شانسش را برای محرومیت امتحان کند. نه تنها برای بازی با بارسا بلکه وی مطمئنا می‌خواهد کارتهای زردش در پایان فصل مشکلی برای حضورش در بازی های مهم تیمش به وجود نیاورند.

     
آی اسپورت
2014-03-10 01:44:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر