فهرست
گزارش؛ لیست بی‌انضباطی‌ استقلالی‌ها در فصل جدید
گزارش؛ لیست بی‌انضباطی‌ استقلالی‌ها در فصل جدید

گزارش؛ لیست بی‌انضباطی‌ استقلالی‌ها در فصل جدید

آی اسپورت-  البته این را هم باید درنظر گرفت که باشگاه استقلال بازیکنانی مثل نکونام و تیموریان را جذب نکرد و فرهاد مجیدی را هم به جمع کادر فنی اضافه نکرد، که اگر اینطور بود فقط کافی بود تا چشمان خود را ببندیم و حواشی را تصور کنیم. نگاهی داریم بر بازیکنانی که در فصل جدید تا این لحظه رفتار حاشیه‌ای از خود نشان دادند. ابتدا با گل سرسبد حاشیه یعنی جاسم کرار شروع می‌کنیم:
 
جاسم کرار
این بازیکن عراقی در فوتبال ایران آنقدری حاشیه و کشمکش ایجار کرده که تعداد آن از انگشتان دو دست هم فراتر می‌رود. کرار در فصل جدید با وساطت علی فتح الله زاده در استقلال ماندنی شد اما باز هم خیلی زود آنچه که نباید می‌کرد را شروع کرد. این بازیکن اخیرا به دلیل اعتراض را در تمرینات غیبت کرده‌است و دوشنبه هم با تاخیر طولانی مدت در تمرین حاضر شد تا صدای اعتراض سایر بازیکنان هم درآید. اما حضور دوباره‌ی او هم بی‌حاشیه نبوده. او باز هم استقلال را تهدید کرد که در صورت عدم دریافت مطالباتش از این تیم خواهد رفت.
 
حنیف عمران‌زاده
عمران‌زاده بیشتر به خاطر کرار خود را قربانی کرده‌است. او به دلیل غیبت‌های کرار شدیدا به مظلومی معترض شد. حنیف که حسابی از این اتفاقات شاکی بود بعد از بگومگو با مظلومی در تمرین روز یکشنبه دقایقی به رختکن می‌رود و با تیم تمرین نمی‌کند و بعد از بازگشت به زمین هم به تنهایی به دور زمین می‌دود و با دستور مظلومی در کار گروهی شرکت نمی‌کند. از تمرین روز دوشنبه حنیف آن حنیف شوخ طبع همیشگی نبود و با ابروهای به هم تنیده‌شده تمرینات خود را ادامه داده‌است.
 
مهدی رحمتی
در همان روزهایی که رحمتی هنوز به استقلال اضافه نشده‌بود هم کاملا مشخص بود که استقلال روزهای خوشی را برای پست دروازه‌بانی نخواهد داشت. او ابتدا باعث فسخ قرارداد فروزان شد. سپس به‌دلیل اینکه آب او با طالب‌لو در یک جوی نمی‌رفت خواستار کنار رفتن او هم بود که مظلومی هم به او و هم به طالب‌لو اعلام کرد که درصورت آشتی نکردن با هم، هردو بازیکن باید قید حضور در استقلال را بزنند تا آن شب شمع و گل و پروانه پیش بیاید و این دو فعلا به ظاهر آشتی کنند. اما جدید ترین حاشیه رحمتی به این مربوط می‌شود که مظلومی از او درخواست کرده در بازی با ملوان به سوی قلعه‌نویی برود و آشتی کند اما مطابق انتظار او به هیچ عنوان زیر بار این موضوع نرفت.
 
وحید طالب‌لو
مشکل طالب‌لو با رحمتی بسیار قدیمی است. فعلا که اوضاع در ظاهر خوب پیش می‌رود. باید دید آینده چگونه رقم خواهد خورد!
 
میلاد فخرالدینی
او در دو روز متوالی به دلیل اعتراض به پرداخت نشدن مطالباتش در تمرین شرکت نکرد. فخرالدینی هم که همانند کرار حسابی از نگرفتن پول معترض بود بعد از مدتی در تمرینات آفتابی شد.
 
یعقوب کریمی
او آنقدر معطل کرد تا بسیاری از تمرینات را از دست بدهد. داستان کریمی به این صورت است که باشگاه استقلال که خواهان این بازیکن بود و چندین بار برای او مهلت تعیین کرد تا رضایت نامه‌ی خود را از سپاهان دریافت کند. اما کریمی آنقدر وقت را تلف کرد تا در نهایت استقلال مجبور شد نیمی از مبلغ رضایت‌نامه‌ی این بازیکن را خود متقبل شود.


کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-05 17:36:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر