فهرست
برانکو در اهواز: این هوا برای فوتبال عادی نیست
برانکو در اهواز: این هوا برای فوتبال عادی نیست

برانکو در اهواز: این هوا برای فوتبال عادی نیست

آی اسپورت- پرسپولیس عصر امروز تهران را به مقصد اهواز ترک کرد تا فردا در دیداری در هوای بسیار گرم اهواز رودرروی استقلال خوزستان قرار بگیرد. برانکو ایوانکوویچ بعد از رسیدن به اهواز در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی شرکت کرد و گفت:

در پرسپولیس فقط باید به موفقیت فکر کرد
می‌خواهیم از هفته اول نشان دهیم پتانسیل بالایی داریم در بازی اول شانس با ما نبود و چون بازیکنان در زمان‌های مختلفی به ما اضافه شدند بازی به بازی بهتر می‌شویم. هیچ بازی مثل مسابقه مقابل پدیده ما را از هدف دور نمی‌کند. در فوتبال برد و باخت داریم اما وقتی در مورد پرسپولیس حرف می‌زنیم فقط باید به موفقیت فکر کنیم.

3 بازیکن محروم و مصدوم داریم
یکی از مشکلات ما مصدومیت بنگر و کفشگری و همچنین محرومیت سوشا مکانی است. مسلمان هم 10 روز قبل از شروع بازی‌ها به جمع ما اضافه شد. مدتی زمان می‌برد تا او با سایر نفرات هماهنگ شود البته در بازی با پدیده او به میدان رفت. باید در تمام خطوط قوی باشیم متاسفانه در دیدار مقابل پدیده دو اشتباه کردیم. این تیم بدون یک شانس جدی 2 گل زد. موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم که می‌توانست منجر به گل شود.

نفت، ذوب‌آهن و سپاهان شانس قهرمانی هستند
زمان حضور در تیم ملی وظیفه‌ام جذب بهترین‌ها بود. 5 بازیکن از اهواز به تیم ملی آمدند که جزو بهترین‌ها بودند. فولاد خوزستان با وجود تیم‌های قوی در آن سال‌ها قهرمان شد. همین مسئله به تیم‌های دیگر هم این نوید را داد که می‌توانند موفق شوند. امروز می‌بینیم که نفت تهران، ذوب آهن و سپاهان شانس قهرمانی هستند.

این هوا برای فوتبال عادی نیست
یک مقدار عصبی هستم و فردا حریف جدی داریم. در امارات و عربستان تجربه این هوای گرم را دارم. این هوا برای فوتبال عادی نیست و هر دو تیم مشکل خواهند داشت. ما باید هواداران را خوشحال نگه داریم و خوشحالی را به آنها هدیه کنیم. هواداران زیادی در سراسر ایران مخصوصا اهواز داریم و باید خوشحالی را به آنها هدیه کنیم.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-05 22:13:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر