فهرست

رئال مادرید 3-0 لوانته: فاصله در صدر به 3 امتیاز رسید

آی اسپورت- هد زیبای مهاجم پرتغالی،  حرکت دیدنی مدافع برزیلی و گل به خودی بازیکن لوانته، میزبان را در موقعیتی بسیار خوب در جدول لالیگا قرار داد.

گلهای رونالدو، مارسلو و گل به خودی نیکولاس کاربلاس، میزبان را با قاطعیت در صدر جدول لالیگا تثبیت کرد.

هد زیبای رونالدو روی کرنری که توسط دی‌ماریا ارسال شده بود، رئال مادرید را در نیمه ی اول پیش انداخت و در ابتدای نیمه ی دوم، شوت زیبای پای راست مارسلو، اختلاف را دو برابر کرد.

لوانته که دیوید ناوارو را به دلیل تکل از پشت روی کریستیانو اخراج شده می‌دید، با گل به خودی کارابلاس، به شانزدهمین پیروزی پیاپی تیم آنچلوتی در برنابئو کمک کرد.

لوانته در حالی پا به میدان گذاشته بود که در 5 بازی اخیرش فقط یک گل خورده بود ولی خط دفاعی در این امتحان سخت تحت فشار قوی رئال مادرید، شکست خورد.

رونالدو اولین نفری بود که کیلور ناواس را تست می‌کرد.وی با یک شوت چکش سعی داشت دروازه ی این دروازه بان را در دقیقه ی 11 باز کند که با واکنش خوب او روبرو شد.

ولی رونالدو تسلیم نشد و روی سانتر خوب دی ماریا 38 توانست گل اول تیمش را به ثمر برساند.

تنها موقعیت خوب لوانته توسط ایوانشیتز با یک شوت قوس‌دار از پشت محوطه ی جریمه از دست رفت.

ضربات متعدد کریم بنزما و گرث بیل راه به جایی نمی‌بردند و یکی پس از دیگری توسط ناواس دفع می‌شدند.

دی ماریا با یک شوت از راه دور، خطر جدی بر روی دروازه ی لوانته ایجاد کرد و روی برگشت توپ، بنزما در موقعیت بسیار خوبی قرار گرفت ولی ناواس با واکنش های عالیش، از گل خوردن تیمش جلوگیری می‌کرد.

حرکت رونالدو از سمت چپ خط دفاعی و پاسش به مارسلو،  باعث شد این مدافع برزیلی در موقعیت خوبی قرار بگیرد و با یک شوت زیبا با پای غیر تخصصی اش، خیال مادرید را از 3 امتیاز بازی راحت کند.

کارابلاس سانتر خوب مارسلو را با یک اشتباه عجیب به یک گل به خودی تبدیل کرد تا رئال مادرید با اختلاف 3 امتیاز نسبت به اتلتیکو و 4 امتیاز نسبت به بارسلونا در صدر جدول لالیگا قرار بگیرد.

     
آی اسپورت
2014-03-10 01:09:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر