فهرست
آرش برهانی:برخلاف فصل گذشته حالم خوب است
آرش برهانی:برخلاف فصل گذشته حالم خوب است

آرش برهانی:برخلاف فصل گذشته حالم خوب است

آی اسپورت-فصل قبل وقتی دقیقه آخر آن موقعیت مسلم گلزنی را برابر ملوان از دست داد، قلعه نویی از تمام شدنش گفت ولی سوت آغاز لیگ پانزدهم تولد دوباره شماره 9 بود. آرش برهانی در مشهد، ستاره بی چون و چرای استقلال بود که گل نزد ولی یک پاس گل داد و گل دیگر تیمش هم با تکل! مصاحبه او با فوتبال ایرانی را میخوانید:
* با توجه به سال نه چندان خوبی که پشت سر گذاشتی هیچکس حتی تصور چنین نمایشی از آرش برهانی در اولین بازی این فصل را نداشت. واقعا چه اتفاقی افتاده بود؟
بله حق دارید که متعجب شده باشید. من سال خوبی را پشت سر نگذاشته بودم. اتفاقات زیادی دست به دست هم دادند تا سال خوبی را در فصل قبل نداشته باشم. روزهای سختی بود اما خدا را شکر که امسال خوب شروع شد و این موضوع را به فال نیک می گیرم.
* در مدت زمان بین پایان فصل قبل تا شروع این فصل چه اتفاقاتی برای آرش برهانی افتاد که توانست با چنین انرژی لیگ را شروع کند؟ اتفاقات بد فصل گذشته این انگیزه را به من داد تا خودم را بیشتر بشناسم و برای فصل جدید آماده شوم. تمرینات سخت و فشرده ای را قبل از شروع فصل داشتم و می دانستم این توانایی را دارم که اتفاقات تلخ فصل گذشته را جبران کنم. به سختی تمرین کرده ام و خیلی هم انگیزه دارم تا به دیگران نشان دهم آرش برهانی هنوز آرش برهانی است.
* مظلومی چه نقشی در این تغییر دوباره تو داشته است؟
من قبلا هم سابقه کار با مظلومی را داشته و روزهای خوبی را با او گذرانده ام. مظلومی از روز اول تمرین با صحبت هایش به من انگیزه داد. او گفت روی من به عنوان یک بازیکن قدیمی حساب می کند و از من خواست به او و استقلال کمک کنم تا اتفاقات بد دو سال گذشته تلافی شود چون هواداران خیلی اذیت شده اند. وقتی حرفهای مظلومی را شنیدم فهمیدم او مثل گذشته به من اعتقاد دارد و می خواهد دوباره به روزهای خوب گذشته ام برگردم. مظلومی من را مورد حمایتش قرار داد و همین باعث شد خیلی روحیه ام بالا برود. اتفاقا دوستان نزدیکم هم به خوبی من را می شناسند و می دانند خیلی از نظر روحی حساس هستم. باور کنید اگر روحیه ام بالا باشد از اینی که هستم هم بهتر می شوم. وقتی بازیکنی بداند سرمربی تیم به او اعتقاد دارد تلاشش را بیشتر می کند و من هم از این قاعده مستثنی نیستم. وقتی مظلومی به من می گوید رویم حساب کرده و فوتبالم را قبول دارد انرژی بیشتری می گیرم و دو برابر تمرین می کنم.
* از صحبت هایت معلوم است که فصل قبل روحیه بالایی نداشتی؟ دقیقا همینطور است. نه تنها من بلکه پارسال حال کل تیم خوب نبود. خیلی چیزها در خوب نبودن فصل گذشته من تاثیرگذار بود. مثلا معمولا نیمکت نشین بودم و اگر هم به زمین می رفتم در پست تخصصی ام بازی نمی کردم. در ضمن استرس تعویض شدن هم بر من غالب می شد و همین مسایل دست به دست هم دادند تا نتوانم سال خوبی داشته باشم. الان دیگر به آن روزها فکر نمی کنم و تمرکزم روی شرایط فعلی استقلال است.
* پستی که مظلومی در بازی با سیاه جامگان برایت در نظر گرفته بود، بازیساز بود؟
برابر سیاه جامگان در دو پست هافبک مهاجم راست و چپ بازی کردم. اگر در این پست ها بتوانم به استقلال کمک کنم خوشحال هم می شوم.
* آرش برهانی در سالهای اخیر از باوفاترین بازیکنان استقلال بوده که تحت بدترین شرایط هم در این تیم مانده است. چرا؟
تا روزی که استقلال من را بخواهد در این تیم می مانم. من سالهای خوبی را در استقلال گذرانده ام. دوست هم دارم با پیراهن این تیم از فوتبال خداحافظی کنم و امیدوارم این شرایط فراهم شود.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2015-08-06 11:27:39
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر