فهرست
ستون طنزیم: سیروس را دستکم نگیرید
ستون طنزیم: سیروس را دستکم نگیرید

ستون طنزیم: سیروس را دستکم نگیرید

هومن جعفری/ایران ورزشی
استاد جاسم کرار (که معلوم نیست کی دارد به او خط می‌دهد که با استقلال فسخ کن و به هم بزن ما خودمان می‌آوریمت اینجا) درست در آستانه بازی حساس با تیم امیر قلعه‌نویی تمرین استقلال را سر پول به هم ریخت. حالا سوال اینجاست؛ به سبک فیلم‌های کارآگاهی جواب بدهید که از این حاشیه‌سازی کرار چه کسی سود می‌برد؟ اگر گفتید!
یادی از مربیان سوت پرت کن! اعلام شده که استاد بالوتلی از بچگی همین قدر شر و نچسب بوده‌اند و عادت داشتند روی پیراهن همبازیان تیم دوران کودکی خود کار خرابی شماره یک را انجام می‌داده. حالا اگر در بچگی یک وقت تنگشان گرفته باشد و کارخرابی شماره دو را هم همانجا انجام داده باشند بعید نیست ولی گزارشی مخابره نشده. یعنی اگر در کودکی آقای بالوتلی یکی از این مربیان قدیمی فوتبال ایران یافت می‌شد که دو تا با کفش میخدار بکوبد پس کله‌اش قصه خیلی فرق می‌کرد اما متاسفانه مربیان مدرسه فوتبال ایتالیا خیلی سوسول و ایتالیایی مسلک برخورد می‌کردند و هر کاری این بچه می‌کرد سعی می‌کردند او را درک کنند و خودشان را جای او بگذارند و نتیجه این شد که بالوتلی آدم که نشد هیچ هر روز بدتر از روز قبل به زندگی نکبت بار خود ادامه داد تا تبدیل به این عتیقه‌ای شد که دارید می‌بینید. یاد همه مربیان کتک بزن و سوت پرت کن فوتبال ایران بخیر!
چشمه جدید سیروس جالب‌ترین صحنه دیروز تمرین استقلال جایی بود که مهاجم جدید استقلال – همون خارجیه – داشت با سیروس دین محمدی به زبان خارجکی حرف می‌زد. واقعا حضور سیروس در کادرفنی استقلال امیدوارکننده است چون این بشر هر روز یک چشمه جدید رو می‌کند. امروز خارجی حرف می‌زند، فردا یک دفعه دیدی یک چشمه دیگر رو کرد. مثلا یک دفعه بلاتر آمد سر تمرین استقلال و سیروس را بغل کرد یا یورگن کلوب همبازی قدیمی‌اش آمد و مربی امیدهای استقلال شد. سیروس را دست‌کم نگیرید. او دست‌کم گرفته شدنی نیست! 
نورچشمی یعنی ناشی بازی تا این حد؟ مدیر برنامه‌های گرت بیل اعلام کرده که نورچشمی مدیرعامل رئال کسی نیست جز گرت بیل. بلافاصله مشخص شد چرا بازیکنان رئال از بدو ورود این بازیکن از او بدشان می‌آمد. عین این بچه درس‌خوان‌های کلاس است که با حفظ سمت وظیفه سمعی بصری را هم برعهده دارد. یعنی آنتن کلاس است! معلوم شد وقتی آنچلوتی در رختکن پشت سر پرز حرف می‌زده گوشی گرت بیل باز بوده و پرز حرف‌ها را به صورت زنده می‌شنیده. همچنین گرت بیل عادت دارد چراغ‌های رختکن را خاموش می‌کند و می‌گوید باید در مصرف برق صرفه‌جویی کرد که باشگاه ورشکست نشود! او همچنین بعد از هر تمرین از مربیان می‌خواهد که لطف کنند و بازیکنان را 10 دور اضافه دور زمین بدوانند! یعنی چنان خودشیرین است که دومی ندارد. داخل کمد رختکنش عکس پرز را گذاشته! در آشپرخانه رئال همیشه گوشت‌های قلمبه و ته دیگ‌های چرب را می‌گذارند داخل بشقاب او. یعنی یک بشر در رئال پیدا نمی‌شود که از این آنتن خوشش بیاید!

کد خبر:9402
  ۳  
آی اسپورت
2015-08-06 13:32:11
نظر دهید

۳ نظر
-
پنجشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۲۹
الان این همه توهین اسمش طنزه حالم بهم خورد
عباس
پنجشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۳۲
:))))))))))
دم هومن گرم
امیررضا
پنجشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۴۶
عالیه بود. سیروش واقعا عالیه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر