فهرست
حمله هواداران به فروزان به خاطر بی‌خانه ماندن!
حمله هواداران به فروزان به خاطر بی‌خانه ماندن!

حمله هواداران به فروزان به خاطر بی‌خانه ماندن!

آی اسپورت- فروزان هنوز در هتل به سر می‌برد و باشگاه برای اجاره خانه برای او با دردسرهای زیادی روبروست.یکی از مسئولان این باشگاه می‌گوید در چند هفته گذشته حداقل ۴۰ خانه به این بازیکن در نقاط خوب شهر نشان داده‌اند اما هر کدام را به بهانه‌ای نخواسته است.این مسئول با خنده می‌گوید: «این آخری‌ها حتی از نمای ساختمان‌های بغلی ایراد می‌گرفت و می‌گفت چون قشنگ نیست، من این خانه را نمی‌خواهم!»
سیاه‌جامگان همچنین برای پیدا کردن خانه برای او امید دارند و امیدوارند تا پیش از اتمام فصل برای این دروازه‌بان سخت‌گیر یک خانه بگیرند. انتشار این خبر باعث شده تا هواداران  حسابی نسبت به این بازیکن واکنش نشان دهند.آنها اعتقاد دارند دروازه‌بان درجه دومی که از تیم سابقش بیرون انداخته شده نباید این همه کلاس بگذارد!این طور که مشخص است فروزان اصلا در مشهد محبوب نیست،همانطور که در استقلال هم چندان محبوب نبود.
کدخبر:9403
  ۲  
آی اسپورت
2015-08-06 13:26:12
نظر دهید

۲ نظر
حامد
پنجشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۳۵
تو تهران بازی کردن هنر میخواد یا تو تبریز، وقتی از امکانات این شهرا سو استفاده کنن و بجای خدمت برن به آغوش حاشیه همین میشه، خوب مشخصه بازیکنی که تو تاریخ فوتبالش تو تبریز و تهران بوده مشهد و... رو نمی پسنده، اما در کل شعور یه چیز دیگه اس که اینا ندارن این مشخصه بازم فکر و ذکرش حاشیه اس باهوشاش فهمیدن چی میگم اما خونه واسه یه بازیکن نباید زیاد مهم باشه مگه قراره
یوسف
پنجشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۰۵
این بابا هرچند گلر خوبی باشه ولی زیادی قده و شعور سرش نمیشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر