فهرست
کنفرانس‌های مطبوعاتی مربیان لیگ برتر: ما می‌بریم- ما می‌بریم!
کنفرانس‌های مطبوعاتی مربیان لیگ برتر: ما می‌بریم- ما می‌بریم!

کنفرانس‌های مطبوعاتی مربیان لیگ برتر: ما می‌بریم- ما می‌بریم!

گسترش‌فولاد - تراکتورسازی
فراز کمالوند
بازیکنان ما با غیرت و جنگنده هستند که به این دلیل سفارش کرده ایم مراقب تراکتوری ها باشند و باعث مصدومیت آن ها نشوند. البته در حال حاضر نه تراکتورسازی و نه گسترش فولاد چهره ی واقعی خود را نشان نداده اند. مطمئن باشید از هفته ی چهارم به بعد یقه ی تمام بزرگان لیگ را خواهیم گرفت. این که تراکتورسازی هم بازی اول چندان خوب نبود کاملا طبیعی است.

تونی اولیویرا
فصل قبل در تبریز همین تیم گسترش فولاد قهرمانی را از ما گرفت و اکنون بازیکنانی که در گسترش فولاد هستند احساس می‌کنند از تراکتور اخراج شده‌اند و همین بازیکنان فصل گذشته انگیزه زیادی برای پیروزی داشتند.
 

استقلال - ملوان
اکبر محمدی
استقلال برد خوبی بیرون از خانه داشت. می‌دانم بازی سخت و نفس‌گیری از کار درمی‌آید. ما دو بازیکن مصدوم داریم. احمد آهی و سهیل رحمانی مصدوم هستند و سیدجلال رافخایی و آبشک این هفته می‌توانند ما را همراهی کنند و با ترکیب کامل‌تری مقابل استقلال به میدان می‌رویم.

پرویز مظلومی
فکر می‌کنم بخش اعظم رسانه‌ها کرار را سیبل کرده‌اند. او تمرینات فوق‌العاده انجام می‌دهد و به خاطر اضافه وزنش صبح‌ها تمرین می‌کند. ما تصمیم داریم پول‌ها عادلانه تقسیم شود و اصلا نمی‌پذیرم که گروکشی انجام شود. شما نگاه کنید یک بازیکن خارجی وقتی به ایران می آید به خاطر پول است. ما به جوانان‌مان فرصت می‌دهیم تا خودشان را نشان دهند. چند بازیکن ما بیرون از زمین هستند مثلا دو بازیکن خارجی را هنوز استفاده نکرده‌ایم. میلاد فخرالدینی شرایط بازی ندارد و عمران‌زاده دو هفته دیگر می‌رسد. آن زمان دست من بازتر خواهد بود.
 

ذوب‌آهن - سپاهان
یحیی گل‌محمدی
رمز موفقیت ما در سال گذشته همدلی بین بازیکنان بود. این تیم همان تیم سال گذشته است، با یکی، دو تغییر. بازیکنان ما با از خودگذشتگی قهرمانی را به‌دست آوردند. اتفاقات زیادی در هفته اول افتاد که باعث شد نتیجه نگرفتیم و من در اینجا از آن صحبتی نمی‌کنم. گرفتن امتیاز در بازی فردا برای ما مهم است.

حسین فرکی
خوشحال می‌شویم بازیکنان سپاهان در هر جایی و هر مسابقه‌ای تشویق شوند و خوشحال می شویم فردا نیز بازیکنان در کنار تیم ما تشویق شوند. محرم بخشی از تاریخ سپاهان است و تاریخ را نمی‌توان پاک کرد اما نگاه‌ها باید به کل مجموعه سپاهان باشد و اول تیم تشویق شود و سپس بازیکنان.
 
 
استقلال اهواز – سیاه‌جامگان
رسول خطیبی
و باید بگویم من 17 بازیکن را به فوتبال ایران معرفی کرده‌ام و این برای من از هزار قهرمانی ارزش بیشتری دارد. اعتقاد دارم که در این چهار سال بیشترین کمکی که در بین مربیان به فوتبال ایران شده است از سوی رسول خطیبی بوده است. امسال هم در بازی نخست‌مان در سیاه‌جامگان، بازیکنانی از جمله پیمان میری و سینگ که همه از بازیکنان امید هستند بازی دادیم و مطمئن باشید که حداقل 4-5 نفر از بازیکنان ما در صورتی که بخواهند و تلاش کنند به فوتبال ایران معرفی خواهند شد و عرض اندام می‌کنند.
 
سیاوش بختیاری‌زاده
همه خوزستانی‌ها، اهوازی‌ها، استقلالی‌ها و لشگرآبادی‌ها از من برد می‌خواهند. ما با توجه به شرایط آب و هوایی اینجا در طول این هفته تمام تلاش‌مان را کرده‌ایم تا با یک بازی خوب و نتیجه خوب، از زمین خارج شویم. هواداران ما پس از 5-6 سال استقلال اهواز را در لیگ برتر میزبان می‌بینند و می‌دانند با تمام وجود و علاقه خاص و شدیدی که به آرم استقلال دارند، منتظر برد هستند و ما هم قول می‌دهیم که تمام تلاش‌مان را برای رسیدن به این مهم انجام دهیم.
 
 
کد خبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-08-06 18:38:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر