فهرست

منچسترسیتی 1-2 ویگان: ویگان، کابوس سیتیزن ها

آی اسپورت- ویگان با تکرار نتیجه ی سال پیشش مقابل منچستر سیتی، بار دیگر این تیم را از جام حذفی انگلستان حذف کرد.

یکی از عجیب ترین اتفاقات چند سال گذشته، یک سال پیش بن واتسون که تیمش در حال سقوط از لیگ بود، من سیتی پرهزینه را در جام حذفی حذف کرد.

حالا واتسون به دلیل شکستگی پایش در بازی امروز حضور نداشت ولی روحش در بازیکنان ویگان دمیده شده بود.آنها با شعار " برای بن پیروز خواهیم شد" توانستند بار دیگر یک نتیجه ی عجیب را رقم بزنند.

آنها یک حامی دیگر نیز داشتند.مارتین دمیکلیس که به طرز عجیبی روی هر دو گل ویگان مقصر اصلی بود.

از لحظه ی اخراجش در شکست منجستر سیتی مقابل بارسلونا، تا امروز که با خطا بر روی آنتونی فورچون. دمیکلیس از روزهای خوبش فاصله گرفته است.

پنالتی بر روی فورچون توسط یوردی گومز به گل تبدیل شد.

اوضاع از این هم بدتر شد.اشتباه بد دمیکلیس روی حرکت جیمز پرچ، موجب گل دوم ویگان شد تا منچستر سیتی در میان بهت هوادارانش، 2-0 از ویگان عقب بیفتد.

22 دقیقه به پایان بازی، سمیر نصری با یک شوت زیبا توانست دروازه ی ویگان را باز کند ولی اشتباهات دمیکلیس، کار را برای تیمش به پایان رسانده بود و گل نصری نتوانست مرهمی بر زخم‌های سیتی باشد.

پس از قهرمانی در کارلینگ کاپ، مانوئل پیگرینی به بازیکنان اصلی خود نظیر فرناندینیو و دیوید سیلوا برای بازی مقابل بارسلونا، استراحت داده بود ولی وی برای این کارش به شدت مجازات شد.

در ابتدای بازی، سیتی سعی داشت دفاع تیمی را بشکند که چشم به ضد حمله ها دوخته بود.

صبر و حوصله ی مهمان به نتیجه نشست و روی حرکت خوب فورچون، مارتین دمیکلیس مجبور به خطا شد که توسط گومز در خلاف جهت پنتیلیمون به گل تبدیل شد.

تب و تاب سیتی برای گلزنی بیشتر شد ولی آنها راه به جایی نمی‌بردند.

در ابتدای نیمه ی دوم، این ویگان بود که توانست گل دوم را بزند و منچسترسیتی را در بهت و حیرت فرو ببرد.

جیمز مک آرتور فضای خوبی را از سمت چپ پیدا کرد و با سانتر خوب روی سر پرچ، توانست پایه گذار گل دوم تیمش باشد.

پیگرینی دل به دریا زد و سیلوا، جیمز میلنر و ژکو را به زمین فرستاد.

روی سانتر خوب کلیچی، ژکو هد خوبی را زد که به گل تبدیل نشد.

شوت نصری که از بین پاهای جولین اسکات در آفساید ایستاده به گل تبدیل شد، باعث شد فاصله به حداقل برسد ولی سیتی نتوانست نتیجه را برگرداند.

امرسون بویس، در نبرد با ادین ژکو و اسکات کارسون در نبرد با سرجیو آگرو، کاملا موفق بودند و اجازه ی کار به مهاجمان سیتی ندادند تا تیمشان یک پیروزی تاریخی دیگر مقابل سیتیزن ها کسب کند.

     
آی اسپورت
2014-03-10 00:54:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر