فهرست
برانکو: صادقی مقصر بود؛ آب و هوا برای فوتبال غیرقابل تحمل بود
برانکو: صادقی مقصر بود؛ آب و هوا برای فوتبال غیرقابل تحمل بود

برانکو: صادقی مقصر بود؛ آب و هوا برای فوتبال غیرقابل تحمل بود

آی اسپورت- برانکو ایوانکوویچ پس از شکست مقابل استقلال خوزستان در کنفرانس خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ داد: 


آب و هوا برای برگزاری فوتبال غیرقابل تحمل بود
شرایط هوا برای برگزاری یک مسابقه فوتبال غیرقابل تحمل بود چون این شرایط آب و هوایی به طور مستقیم روی سلامت بازیکنان تاثیر می‌گذارد و زمان زیادی لازم است که به شرایط خوب خودشان برگردند. به استقلال خوزستان تبریک می‌گویم. آنها شانس زیادی برای گلزنی نداشتند و با یک اشتباه ما به گل رسیدند و با یک ضربه زیبا هم گل دوم را زدند. بازیکنان ما تلاش کردند تا نتیجه را تغییر دهند اما نتوانستند و فشار هوا غیر قابل تحمل بود و فقط توانستند یک گل را جبران کنند.

یک حریف با انگیزه داشتیم
بازیکنانی که هنوز آمادگی صدرصد ندارند برای جبران تلاش کردند البته از ابتدای کار نتوانستند آن چیزی که ما می‌خواهیم را اجرا کنند و آنها می‌دانستند یک حریف با انگیزه داریم که خیلی خوب بازی کردند و بازیکنانم تلاش کردند نتیجه را جبران کنند بخصوص در دقایق آخر بازی اما شرایط بازی سخت بود و انرژی تحلیل رفته جواب نداد.

صادقی مقصر بود
این اشتباهات در بازی رخ می‌دهد. صادقی مقصر بود و نمی‌توانیم انکار کنیم زیرا یک توپ ساده بود و آن یک اشتباه بر روی بقیه بازی تاثیر گذاشت و بعد از چنین گلی در شرایط عادی سخت می‌توان نتیجه را برگرداند.

قرعه بدی داریم
وی در مورد وضعیت آمادگی پرسپولیس  و اینکه انسجام نداشتید گفت: سوال مهمی است. ما برنامه منسجمی نداشتیم و قرعه بدی داشتیم. باید با سپاهان بازی کنیم و تیم به طور صدرصد هنوز آماده نیست. بعد از استراحت و وقفه به خاطر تیم ملی، در لیگ شرایط ما بهتر خواهد شد.

طارمی و عالیشاه خوب نبودند
طارمی و عالیشاه، در تمرینات آماده سازی فرم خوبی از خودشان نشان دادند اما خوشبختانه بازیکنان با کیفیتی داریم که می‌توانیم به جای یکدیگر آنها را در میدان قرار بدهیم. عالیشاه و طارمی بازیکنانی عالی هستند.
کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-06 23:19:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر