فهرست
میکسدزون پرسپولیس: نمی‌توانستیم پاس 5 متری دهیم
میکسدزون پرسپولیس: نمی‌توانستیم پاس 5 متری دهیم

میکسدزون پرسپولیس: نمی‌توانستیم پاس 5 متری دهیم

آی اسپورت- صحبت‌های سه بازیکن پرسپولیس بعد از شکست مقابل استقلال خوزستان را می‌خوانید:

هادی نوروزی
فکر می کنم حداکثر مجازات برای کار من یک کارت زرد بود و اگر داور می خواست کار قرمز بدهد باید به صحنه ای کارت می داد که روی امید خطا شد. مشتی هم به در رختکن نکوبیدم، شایعه است.

ایمان صادقی
روی گل اولی که دریافت کردیم من مقصر بودم. نمی دانم چه بگویم. روی گل اولی که دریافت کردیم من مقصر بودم و شرمنده هواداران شدم. از آنها عذرخواهی می کنم و امیدوارم در بازی های بعد جبران کنم.

امید عالیشاه
اگر بازیکن حریف اخراج می شد، شرایط تغییر می کرد و ما کار راحت تری داشتیم. ضمن اینکه 10 نفره بازی کردن در این هوا برای ما بسیار دشوار بود. اما مسئولان فوتبال می‌توانستند زمان بازی را عقب‌تر بیندازند. ما حتی نمی‌توانستیم پاس 5 متری بدهیم. 3 امتیاز بازی را از دست داده‌ایم و از فردا حرف و حدیث‌ها شروع خواهد شد.

کد خبر: 9401
  ۲  
آی اسپورت
2015-08-06 22:55:59
نظر دهید

۲ نظر
امیر ارسلان اس اسی
جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۹۴، ۰۶:۵۹
چطور بازیکنای استقلال اهواز تونستن .دو تا گلشون هم از پشت 18قدم بود . شما موقع بستن قرارداد همتون رونالدو هستید ولی تو زمین یه پاس 5متری نمیتونید بدید . زنده باد ویسی و بازکنانش بخصوص حسن بیت سعید که هرگز اسمش فراموش نمیشه . دیگه زمین کج یود و هوا گرم بود و داور پنالتی نگرفت رو بزارید کنار توی ازادی چکار کردید با زور مساوی کردید .
-
جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۵۸
هر بازیکن کم استعداد دیگری به جای نوروزی بود بعد از این همه سال کیفیت بهتری از امروز این آقا پیدا کرده بود سقف توانایی های این آقا همین است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر