فهرست
ویسی: 3 بازیکن خط حمله‌ی ما لیگ را تحت‌الشعاع قرار خواهندداد
ویسی: 3 بازیکن خط حمله‌ی ما لیگ را تحت‌الشعاع قرار خواهندداد

ویسی: 3 بازیکن خط حمله‌ی ما لیگ را تحت‌الشعاع قرار خواهندداد

آی اسپورت- عبداله ویسی ببه استقلال خوزستان دست به کار بزرگی زد و با بازیکنان لیگ یکی خود پرسپولیس پرستاره را شکست داد. ویسی بعد از این بازی با حضور در کنفرانس مطبوعاتی پاسخگوی خبرنگاران شد:

در عمق دفاع پرسپولیس کار کردیم
بازیکنان ما بازی خوبی انجام دادند و انتظار ما همین بود که انجام شد. آنجایی که باید به پرسپولیس ضربه می‌زدند بازیکنان خوب عمل کردند. در عمق دفاع کار کردیم و به نتیجه هم رسیدیم. ما در خط حمله سه بازیکن داریم که حریف را آزار دادند و آنها توانایی این را دارند که هر حریفی را اذیت کنند. مطمئناً از سه بازیکن خط جلوی ما در آینده صحبت‌های بیشتری خواهید شنید و آنها بازیکنانی هستند که لیگ را تحت الشعاع قرار خواهند داد.

برای برانکو متاسفم
بعید می‌دانم اینکه برانکو گفته هر دو گل را بر اثر اشتباه زدیم را واقعی گفته‌باشد. در هیچ کجای دنیا تا تیمی اشتباه نکند گلی به ثمر نمی‌رسد و باید اشتباه صورت بگیرد تا تیمی به گل برسد. این صحبت حرفه‌ای نیست و برانکو به عنوان یک مربی حرفه‌ای باید این شکست را قبول کند و به تیم ما تبریک بگوید. اگر واقعاً چنین حرفی زده باشد برای او متأسفم.

رضاییان فشار زیادی به ما وارد کرد
پرسپولیس در این بازی موقعیت زیادی نداشت و به آنها اجازه ندادیم روی دروازه ما خطر زیادی ایجاد کنند. رامین رضاییان بود که به تیم ما فشار زیادی وارد کرد اما سمت چپ ما عالی بود و اجازه نفوذ به آنها نداد. ما هم عمق خط دفاع را نشانه گرفتیم و با برنامه عمل کردیم.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-06 23:15:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر