فهرست

ناپولی 1-0 رم: خداحافظی گرگ‌ها با قهرمانی

آی اسپورت- بازیکن سابق رئال مادرید با گلزنیش برای تیم بنیتز، تیمش را به فاصله ی 3 امتیازی گرگ ها رساند.

یک شنبه شب، ناپولی در ورزشگاه سن پائولو توانست 1-0 رم را شکست دهد.

هر دو تیم موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند ولی هد خوزه کایخون در نیمه ی دوم تفاوت ها را رقم زد و فاصله ی بین ناپولی و رم در جدول به 3 امتیاز رسید.

اولین فرصت بازی توسط ژروینیو از دست رفت. این مهاجم ساحل عاجی در حالی که تنها 3 دقیقه از شروع بازی گذشته بود، نتوانست در از داخل محوطه ی جریمه، توپ خوب خود را به گل تبدیل کند.

بدشانسی های رم با مصدومیت استروتمن از ناحیه ی زانو ادامه پیدا کرد و این بازیکن در حالی که مدت زیادی از شروع بازی نگذشته بود تعویض شد.

با این وجود، تیم مهمان عقب ننشست و حتی توانست دروازه ی ناپولی را باز کند ولی هد مهدی بناتیا توسط داور، آفساید تشخیص داده شد.

ژروینیو با دریبل های خوبش به شدت دفاع ناپولی را اذیت کرد.مهاجم سابق آرسنال می‌توانست در دقیقه ی 37 تیمش را پیش بیندازد ولی واکنش خوب رینا باعث شد نتیجه همچنان مساوی باقی بماند.

میزبان، در ایجاد موقعیت به مشکل برخورده بود تا در دقایق پایانی، ضربه ی مرتنس توسط مورگان دی سانتیس، دفع شد.

ناپولی نیمه ی دوم را خوب شروع کرد ولی بدشانس بود که شوت مهاجم بلژیکی اش، مرتنس با سایس به تریک افقی، به بیرون رفت.

مردان بنیتز بار دیگر توسط کایخون در موقعیت خوب گلزنی قرار گرفتند.این مهاجم اسپانیایی در شرایط تک به تک قرار داشت ولی ضربه ی او با واکنش خوب دی سانتیس روبرو شد.

سانتر خوب مایکون روی دروازه باعث شد فلورنزی در موقعیت خوب هدزنی قرار بگیرد.هد این بازیکن با عکس العمل زیبای رینا دفع شد تا خطر از بیخ گوش آبی پوشان ناپل بگذرد.

10 دقیقه به پایان بازی، فائوزی گولام با یک سانتر خوب کایخون را پیدا کرد و دی سانتیس این بار مغلوب هد خوب کایخون شد تا ناپولی 1-0 پیش بیفتد.

با این نتیجه ناپولی با 55 امتیاز از 27 بازی در رده ی سوم قرار گرفت و دیدار بعدی این تیم پنجشنبه مقابل پورتو خواهد بود.

رم نیز با 14 امتیاز اختلاف نسبت به یووه، در رده ی دوم قرار گرفت و در دیدار بعدی مقابل اودینزه به میدان خواهد رفت.

     
آی اسپورت
2014-03-10 02:15:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر