فهرست
گارسیا: قهرمانی را به یوونتوس واگذار کردیم
گارسیا: قهرمانی را به یوونتوس واگذار کردیم

گارسیا: قهرمانی را به یوونتوس واگذار کردیم

آی اسپورت- رودی گارسیا، سرمربی رم، معتقد است که با شکست 1-0 تیمش مقابل ناپولی، عملا رقابت قهرمانی این فصل سری آ به پایان رسید.

تک گل خوسه کایخون در دقایق پایانی دیدار دیشب، باعث شد تا ناپولی به سه امتیاز حساس این دیدار برسد و فاصله رم با یوونتوس به 14 امتیاز افزایش پیدا کند.

گارسیا به اسکای اسپورت ایتالیا گفت:" ما با شخصیت و پختگی بازی کردیم. به همین دلیل فکر نمی کنم که شایسته شکست بودیم. ما در این دیدار دیدیم که در فوتبال همیشه تیمی که بهتر بازی می کند، به پیروزی نمی رسد.

من نگران نیستم زیرا برای گلزنی به کمی شانس نیاز دارید. شوتهای ما از کنار دروازه به بیرون رفت اما فرصت های ناپولی به تیر خورد یا داخل دروازه رفت. نباید فراموش کنیم که په په رینا واکنش های خیلی خوبی داشت.

درست است که ما می توانستیم در حملات موثرتر باشیم اما مدتی بود که به این خوبی بازی نمی کردیم و داشتن چنین نمایشی در خانه ناپولی واقعا فوق العاده است.

شاید ما کمی اعتماد به نفس مان را از دست دادیم و از در حملات به اندازه کافی موثر کار نکردیم؛ پس باید روی این مسئله کار کنیم. گل روی حرکت خوب بازیکنان ناپولی زده شد اما می توانستیم به راحتی آن را دفاع کنیم.

روی کاغذ هنوز رقابت قهرمانی تمام نشده اما واقع گرایانه بخواهیم نگاه کنیم، همه چیز تمام شده است. اکنون فاصله زیادی بین ما و یوونتوس ایجاد شده و ما باید در دیدار بعدی مان در خانه به پیروزی برسیم. منتظریم که چند بازیکن مان مصدومیت را پشت سر بگذارند. امیدواریم توتی در دیدار بعدی بتواند بازی کند.

البته من به رتبه دوم مان اطمینان دارم. اگر همین طور بازی کنیم، می توانیم در دیدارهای زیادی تا پایان بازی به پیروزی برسیم."

     
آی اسپورت
2014-03-10 09:25:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر