فهرست
پنالتی اشتباه داور، پیروزی گمشده سپاهان
پنالتی اشتباه داور، پیروزی گمشده سپاهان

پنالتی اشتباه داور، پیروزی گمشده سپاهان

آی‌اسپورت- سپاهان هم مانند استقلال می‌توانست به روند بدون بردش پایان دهد و اولین پیروزی‌اش را به دست آورد. آن‌ها هم مثل استقلال در دو بازی گذشته یک امتیاز گرفته بودند و بازی هفته دوم را 4 بر هیچ به پدیده باخته بودند. این بار آن‌ها تا آستانه پیروزی هم رفتند. مقابل تیم تازه‌وارد پاس جنوبی جم که نتایج خوبی هم گرفته، سپاهان تا دقیقه 82 یک بر صفر پیش بود. در این دقیقه بود که داور به اشتباه پک پنالتی برای پاس جنوبی جم گرفت و مهدی صدقیان، دروازه‌بان سپاهان را هم اخراج کرد. تصویر صحنه هم به خوبی نشان می‌دهد که داور فریب آلویس نانگ، مهاجم پارس جنوبی جم را خورده است و پیش از این که صدقیان حتی به او برسد نانگ خودش را زمین انداخته است.

البته پنالتی پارس جنوبی را دروازه‌بان چهارم سپاهان گرفت اما در نهایت سپاهان دو نفره نتوانست فشار پارس را بعد از پرسپولیس تیم دوم جدول است تحمل کند و در نهایت پیروزی را با تساوی عوض کرد. دو امتیاز از کف سپاهان پرید و بخشی از این را حداقل می‌شود به پای داور نوشت.

پنالتی اشتباه پارس جنوبی
پنالتی اشتباه پارس جنوبی

۳ ۵  
آی اسپورت
2017-08-12 17:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
جانی اسماعیلی
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۵۴
خوشم اومد 65هزار نفر استقلالی وتراکتوری خوب از خدمت تیم حکومتی در اومدن فقط حیف که صدا رو قطع کرده بودن. با تیم حکومتی فقط با فحاشی باید برخورد کرد. دم همه تماشگرا گرم.
۲ ۱
هرچی گفتن
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۰۵:۰۵
به .... و ..‌‌‌ خودشان و خودتان گفتن
۲
فرهاد
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۵۶
باند اصفهانی هوای تیم های اصفهانی را دارند دیدیم چطوری سرش را بریدند به پنالتی نگرفته در نیمه اول هم اشاره کنید که 2 امتیاز را از سپاهان گرفتند. حالا اگر پرسپولیس بود تیتر تمام روزنامه ها بود
۷
سپاهان
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۳۰
چه عجب یک بار واقع بینانه در مورد سپاهان نوشتید
۳
سپــااهان
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۲۵
به امید روزهــای طلایی می مانیم.. روزهــای غـرش طـوفـان زرد..
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر