فهرست
رمزگشایی از حرف‌های سیاوش و آندو
رمزگشایی از حرف‌های سیاوش و آندو

رمزگشایی از حرف‌های سیاوش و آندو

 آی اسپورت- وقتی سیاوش اکبرپور در اقدامی انتحاری (!) تبعیض در نظام پرداختی باشگاه استقلال را زیر سوال برد و مدعی شد هفت بازیکن استقلال نزدیک به هفتاد درصد مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده‌اند، موج رسانه‌ای جدیدی علیه باشگاه استقلال به راه افتاد اما خیلی‌ها این ادعای سیاوش را به حساب عصبانیت او گذاشتند و باور نکردند باشگاهی که هنوز به سیاوش اکبرپور، نیکبخت، هاشم بیک‌زاده ملی‌پوش و ... ده درصد مبلغ قراردادشان را هم نداده، توان پرداخت هفتاد درصد مبلغ قرارداد ستاره‌های خود را داشته باشد اما آندرانیک تیموریان در مصاحبه‌ای شفاف، گفته‌های اکبرپور را تایید کرد.
 آندو که شایعه شده بود از طریق برادرش به سیاوش پیغام داده به جای آن که به دریافتی ما حسادت کنی، خودت زرنگ باش و طلبت را بگیر، در یک گفت‌و‌گوی رسمی بر ادعای اکبرپور مهر تایید زد.
 حالا که تیموریان هم تایید کرده هفت بازیکن استقلال هفتاد درصد مبلغ قرارداد خود را گرفته‌اند، خیلی‌ها دوست دارند بدانند این هفت نفر چه کسانی هستند.
 به گفته یک منبع آگاه، جواد نکونام، پژمان منتظری، سیدمهدی رحمتی، آندرانیک تیموریان، خسرو حیدری، پژمان نوری و جی‌لوید ساموئل در فصل جاری بیشترین دریافتی را از استقلال داشتند.
 گفته می‌شود جواد نکونام از طریق فدراسیون فوتبال و از محل درآمدهای استقلال در سازمان لیگ، بخش عمده‌ای از طلب خود را گرفته، پژمان منتظری قبل از سفر به قطر به بخش قابل‌توجه‌ای از پول خود رسیده و مدیرعامل استقلال همچنین برای آن‌که آندرانیک تیموریان هم سر از قطر درنیاورد، نزدیک به هشتاد درصد مبلغ قرارداد آندو را پرداخت کرده است.
 جی‌لوید ساموئل هم دفعه دومی که قهر کرد، با دریافت دلار به تمرین برگشت و دریافتی‌اش به سقف هفتاد درصد قرارداد رسید، پژمان نوری همان ابتدای کار که با استقلال قرارداد بست، پیش پرداخت خوبی دریافت کرد و مجموع دریافتی‌اش در فصل جاری با مبالغ جزئی که در طول فصل گرفت، به سقف هفتاد درصد نزدیک شد، خسرو حیدری نیز همان روزی که قبول کرد در استقلال بماند، بار خودش را بست و فتح‌الله‌زاده از ترس این که مبادا او مثل جباری به سپاهان برود و نارضایتی هواداران استقلال اوج بگیرد، مقابل خسرو قلک شکست.
 در این میان فقط می‌ماند سیدمهدی رحمتی که نامش در میان پولدارهای استقلال است اما به جای پول نقد یا زمین، ویلا و ماشین، از فتح‌الله‌زاده چک گرفته و این چک‌ها هنوز پاس نشده است. رحمتی بدون احتساب چک‌های بی‌محل کمتر از نیمی از مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده اما اگر دو فقره چکی که دستش است، پاس شود، دریافتی‌اش از هشتاد درصد هم بالاتر می‌رود.
 اگر دوست دارید اوضاع مالی بقیه بازیکنان استقلال را هم بدانید، این چند سطر را بخوانید؛
 سیاوش اکبرپور، هاشم بیک‌زاده و نیکبخت کمتر از ده درصد مبلغ قرارداد خود را گرفته‌اند، دریافتی محمدمهدی نظری هم به زور به بیست درصد مبلغ قراردادش می‌رسد و نفراتی نظیر آرش برهانی، حنیف عمران‌زاده و امیرحسین صادقی با کلی دوندگی و زحمت چیزی حدود سی تا چهل درصد دریافتی داشته‌اند. از حال و روز مهرداد اولادی هم نپرسید و ندانید بهتر است! اولادی ماشین زیرپای خود را فروخت و از نفت تهران برای پیوستن به استقلال رضایتنامه گرفت اما تا این لحظه هنوز ریالی از این باشگاه دریافتی نداشته است! اوضاع غلام‌نژاد، کبه، جمشیدیان و تونی کاروالیو هم مثل اولادی است.
     
آی اسپورت
2014-03-10 12:26:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر