فهرست
سه استقلالی مشکل خروجی داشتند؟!
سه استقلالی مشکل خروجی داشتند؟!

سه استقلالی مشکل خروجی داشتند؟!

آی اسپورت-  استقلال که برای بازی با الریان باید عازم قطر می‌شد، با پرواز چارتر برنامه سفر چید تا با معطلی‌های معمول فرودگاه روبرو نشود اما در نهایت پرواز استقلال به مقصد قطر با دو ساعت و نیم تاخیر انجام شد تا آبی‌پوشان با اعصابی خراب راهی دوحه شوند.
 
 باشگاه استقلال که عصر دیروز خبر تاخیر 150 دقیقه‌ای در پرواز استقلال را منتشر کرد، هیچ توضیحی درباره این تاخیر ارائه نداد. روی سایت باشگاه استقلال خبری کوتاه به این مضمون نقش بست که استقلالی‌ها ساعت 16:50 و با دو ساعت و نیم تاخیر به قطر رفتند و در لحظاتی که بازیکنان استقلال داخل هواپیما نشسته بودند و با طولانی شدن زمان توقف هواپیما روی باند فرودگاه، با عصبانیت در صفحه‌های شخصی خود روی شبکه‌های اجتماعی از این تاخیر طولانی در پرواز به قطر گلایه می‌کردند، مسوولان باشگاه و همراهان استقلال در جواب تماس‌های تلفنی خبرنگاران یا زنگ‌های گوشی تلفن همراه خود را بی‌جواب می‌گذاشتند و یا می‌گفتند از دلیل این تاخیر خبر ندارند اما ساعتی پس از آن که هواپیمای حامل بازیکنان استقلال از روی باند فرودگاه تهران بلند شد و به سمت قطر رفت، شایعه شد دلیل تاخیر این پرواز، مشکل خروجی چند بازیکن استقلال بوده است.
 
 اگرچه چند روز قبل برخی نزدیکان فتح‌الله‌زاده مدعی شدند حاجی آبی‌ها بخشی از بدهی مالیاتی بازیکنانی نظیر رحمتی، حنیف، صادقی، برهانی و ... که ممنوع‌الخروج بودند را پرداخت کرده و برای پرداخت مابقی این بدهی‌های مالیاتی به اداره مالیات متعهد شده تا بازیکنان استقلال برای بازی با الریان ممنوع‌الخروج نباشند و کاروان استقلال بدون دغدغه به قطر برود اما گویا با وجود تمامی اقدامات پیشگیرانه مدیرعامل استقلال، برخی بازیکنان این تیم به دلیل بدهی مالیاتی مشکل خروجی داشتند که این مشکل با لابی‌های فتح‌الله‌زاده و قلعه‌نوعی در فرودگاه موقتا حل شد.
 انگار مسوولان استقلال برای حل مشکل سه بازیکن این تیم که مجوز خروج نداشتند، تعهد داده‌اند تا قبل از سفر بعدی استقلالی‌ها برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا، بدهی مالیاتی این بازیکنان و سایر بازیکنان بدهکار استقلال را تسویه کنند و سرانجام با همین وعده، پس از 150 دقیقه معطلی، پرواز استقلال به سوی قطر انجام شد.
 البته هیچ یک از مسوولان باشگاه استقلال این خبر را تایید نکردند و برابر با شنیده‌ها تلاش آنها حول این محور بوده که ماجرای مشکل خروجی سه بازیکن استقلال به هیچ وجه رسانه‌ای نشود. استقلالی‌ها تا حدودی هم در این کار موفق بودند و فعلا کسی نام این 3 بازیکن که تا ثانیه‌های آخر ممنوع‌الخروج بودند را نمی‌داند.


 
 همچنین گفته می‌شود قلعه‌نوعی پس از آن که در فرودگاه متوجه مشکل خروجی سه بازیکن استقلال شد، داغ کرده و گفته چرا این همه مدت که فرصت داشتید، این مشکل را حل نکردید!
 حتی شایعه شده قلعه‌نوعی در فرودگاه برخی مدیران استقلال را تهدید کرده اگر یک نفر هم از پرواز استقلال جا بماند، او همراه این تیم به قطر نمی‌رود.
 صدالبته وقتی با یکی از نزدیکان امیر تماس گرفتیم و صحت و سقم این موضوع را پرسیدیم، طرف ابتدا شاکی شد و پرسید؛ «چه کسی این اخبار را در اختیار شما گذاشته، باید به من بگویید چه کسی درون مجموعه استقلال این مسائل داخلی را رسانه‌ای می‌کند؟» این شخص تاکید کرد: «امیر قلعه‌نوعی اهل تهدید نیست و اصلا این حرف‌ها صحت ندارد. شاید مشکلاتی در فرودگاه پیش آمده باشد اما امیر آدمی نیست که تهدید کند و بخواهد استقلال را در این شرایط حساس تنها بگذارد. من دلیل تاخیر را نمی‌دانم اما مطمئنم قلعه‌نوعی چنین تهدیدی نکرده!»
 ما که قانع شدیم، شما را نمی‌دانیم!
     
آی اسپورت
2014-03-10 10:08:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر