فهرست
کمالوند: اخباری بهترین بازیکن میدان بود
کمالوند: اخباری بهترین بازیکن میدان بود

کمالوند: اخباری بهترین بازیکن میدان بود

آی اسپورت- فراز کمالوند بعد از باخت گسترش فولاد برابر تراکتورسازی در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد:

اخباری بهترین بازیکن میدان بود
بازی خوب پر از صحنه‌های جذاب و پرگلی را شاهد بودیم همان طور که دیدید ما موقعیت‌های زیادی نسبت به تراکتورسازی داشتیم اما آن‌ها از موقعیت‌هایشان به خوبی استفاده کردند. به اخباری تبریک می‌گویم که بدون شک بهترین بازیکن زمین بود و موقعیت‌های زیادی را از ما گرفت. حتی از 5 موقعیت مطمئن بودیم 3 موقعیت تبدیل به گل می‌شود اما اخباری همه آن‌ها را دفع کرد.

در صحنه‌ی گل‌ها داور اشتباه کرد
اکبریان یکی از بهترین داوران است اما امروز در دو صحنه در نیمه اول و دوم که بازیکنان حریف خطا کردند این صحنه را نادیده گرفت و باعث شد ما گل بخوریم. امیدوارم هر دو تیم نماینده شایسته ای برای ورزش استان باشند. حتی اگر تیم برزیل هم باشد و 3 گل بخورد سخت است تا به ادامه بازی برگردد و کادر بتواند بازیکنان را از نظر روحی آماده کند. اما باز هم می‌گویم دو خطایی که داور نگرفت باعث شد این نتیجه اتفاق بیفتد.

گسترش امسال بهتر از پارسال است
امروز نتوانستیم از روی ضربات ایستگاهی که تمرین کرده‌ بودیم استفاده کنیم اما گسترش فولاد بهتر از سال گذشته است البته فکر می‌کنم احساس به منطق غلبه کرد اما به بازیکنانم سپرده بودم بازی را به تنش و جنجال نکشند.گذشت زمان به ما کمک می‌کند حتی بازیکنان باتجربه‌مان به شرایط بازی برسند.

هدف ما کسب جایگاه تک رقمی است
بیشترین ضربه را از سمت راست خوردیم حتی ذوالفقاری سرپرست تراکتورسازی در روزهای آخر نقل و انتقالات به دنبال جذب اکرامی مدافع چپ ما بود اما به دلیل اینکه زمان کافی برای جانشینی نداشتیم نتوانستیم به تعامل‌مان ادامه دهیم. هدفگذاری ما کسب جایگاه تک رقمی است و مطمئن هستم گسترش فولاد به هدف خود می‌رسد.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-07 22:04:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر