فهرست

گزارش روز: درگیری لفظی کمک مربی و بدنساز بارسلونا

آی اسپورت- نتایج ضعیف بارسلونا استرس را هم در این تیم افزایش داده است . بارسا چهار امتیاز از رئال عقب افتاده است و استرس رو به افزایش است.

نمونه اش روی نیمکت استادیوم وایادولید بود که در طول نیمه دوم ، درگیری لفظی شدید در رختکن بارسا ایجاد شد . خورخه پائوتاسو ، دستیار تاتا و آئورلی آلتیمرا ، یکی از دستیارها با هم درگیری لفظی پیدا کردند.
به گزارش ال موندو دپورتیوو ، آلتیمیرا داشت بازیکنان را کنار زمین گرم می کرد . او به سخت رختکن رفت تا از پائوتاسو بپرسد که آیا تغییری در تاکتیک تیم در نیمه دوم ایجاد می شود یا خیر تا آن را به بازیکنان اطلاع دهد . پائوتاسو اما بی حوصله بود و واکنش بدی نشان داد .
دستیار تاتا نه تنها آلتیمیرا بلکه همه اعضای کادر فنی و شاهدان را با لحن بد جواب دادنش شگفت زده کرد. درگیری لفظی بالا گرفت تا این که خوزه رائون دلا فوئنته، مربی دروازه بان ها وارد بحث شد تا میان این دو آرامش ایجاد کند .
البته این اولین باری نیست که پائوتاسو باعث یک درگیری لفظی می شود . گفته می شود در نیمه اول شکست بارسا در آنوئتا نیز او از فرط استرس مشکل مشابهی پیدا کرده بود .  البته در تمرین دیروز بارسلونا ، پائوتاسو از آلتیمیرا عذرخواهی کرد.

     
آی اسپورت
2014-03-10 10:15:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر