فهرست
مظلومی: می‌خواهیم 90 دقیقه هجومی بازی کنیم
مظلومی: می‌خواهیم 90 دقیقه هجومی بازی کنیم

مظلومی: می‌خواهیم 90 دقیقه هجومی بازی کنیم

آی اسپورت- برد ارزشمند استقلال مقابل ملوان باعث شد تا به فاصله‌ی یک بازی تا پایان هفته‌ی دوم شاگردان مظلومی صدرنشین لیگ باشند. پرویز مظلومی بعد از پایان بازی ابتدا روز خبرنگار را به خبرنگاران تبریک گفت و سپس در مورد بازی گفت:

می‌خواهیم 90 دقیقه هجومی بازی کنیم
هدف ما این است که فوتبالی که در نیمه اول انجام دادیم را در کل نود دقیقه انجام دهیم تا تماشاگر پسند بازی کنیم. هواداران امروز حضور خوبی داشتند. تنها مشکل ما به خاطر دیر شروع کردن تمرینات است که تا 60 دقیقه آماده فوتبال زیبا هستیم. در هفته‌های آینده سعی می‌کنیم در طول نود دقیقه هجومی کار کنیم. در دقایق آخر ملوان کارش را هجومی دنبال کرد و ما به دنبال کنترل بازی بودیم. ملوان تیمش را هجومی کرد و بچه‌های توپ‌های بلند این تیم را به خوبی پوشش دادند و به بازیکنان تیم خسته نباشید می‌گویم.

رسانه‌ها در مورد کرار جنگ روانی راه انداختند
کرار این مدت در خدمت تیم بوده و مشکلی به وجود نیاورده است. برای برخی رسانه‌ها که جنگ روانی علیه او راه انداختند متاسفم. بی‌خودی گفتند او درگیر شده است. اگر او امروز بیرون بوده به خاطر غیبتش در 2 جلسه تمرین بود. یک خبرگزاری معتبر این خبر را منتشر می‌کند من نمی‌توانم این حواشی که به وجود می‌آورند را کنترل کنم.

به‌خاطر مسائل مالی دچار مشکل نمی‌شویم
از بازیکنان تیمم تشکر می‌کنم که در مسائل مالی تحمل زیادی دارند. هیأت مدیره باشگاه و مدیرعامل تلاش‌شان حل مشکلات مالی است. پرداختی‌هایی داشتیم و از فردا هم به بازیکنان پرداختی خواهیم داشت. اجازه نمی‌دهیم دچار مشکل شویم. باشگاه به دنبال حل مسائل مالی است تمام تیم‌ها این مشکلات را دارند. امیدواریم دیگر این مشکل پیش نیاید.

کد خبر: 9401
  ۳  
آی اسپورت
2015-08-07 22:27:15
نظر دهید

۳ نظر
مجید
جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۹۴، ۲۳:۵۶
یکبار دیگر به جمله بندیهای کلامی ایشان توجه کنید ! من باورم نمیشه پرویز از مسائل تاکتیکی فوتبال سر دربیاره !! باید تحقیق کرد که کی پشت استقلال هست ؟
Tt
شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴، ۰۱:۰۲
پرویز از وقتی که سیبیلارو زده کلاه گیس گذاشته تیماش خوب بازی میکنه
شوبله
شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۱۸
خوشم میاد از این بی جنبه! دو تا تیم دسته اولی ته جدولی رو برده باز غرور برش داشته! باش تا این غرورت کار دستت بده اون وقت میاییم و به کلاه گیس قشنگت میخندیم!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر