فهرست
فرکی: همیشه از دیدن فوتبال ذوب‌آهن لذت می‌برم
فرکی: همیشه از دیدن فوتبال ذوب‌آهن لذت می‌برم

فرکی: همیشه از دیدن فوتبال ذوب‌آهن لذت می‌برم

آی اسپورت- حسین فرکی در دومین گام با سپاهان هم موفق عمل کرد و توانست ذوب‌آهن گل محمدی را شکست دهد. فرکی در کنفرانس خبری بعد از بازی گفت:


همیشه از دیدن فوتبال ذوب‌آهن لذت می‌برم
برای مان قابل پیش‌بینی بود که بازی سختی داشته باشیم. می‌دانستیم با تیم قوی بازی داریم. این مسابقه در حد یک سوپر جام بود. کیفیت و سرعت بازی در کنار تلاش دو تیم خیلی خوب بود. لحظه به لحظه بازی شاهد عملکرد خوب دو تیم بودیم. همیشه از دیدن فوتبال ذوب آهن لذت می‌برم. بازیکنان ما هم بسیار خوب بازی کردند. سعی کردیم کارمان را خوب پیش ببریم و 3 امتیاز را گرفتیم در این بازی هر دو تیم خوب کار کردند. هر دو تیم نماینده اصفهان هستند و در آسیا حضور دارند که امیدوارم موفق باشند.

شوت‌های زیادی زدیم
به خاطر حساسیت دربی گفتمه که برای این بازی برنامه داریم.ممکن بود بازی به سود هر تیمی به اتمام برسد. در شروع بازی حریف را کنترل کردیم تا به هدفمان برسیم. در بازی امروز شوت‌های زیادی را روانه دروازه حریف کردیم. روی ارسال از کنار و عمق حریف کار کردیم تا به مشکل بر نخوریم.خوشبختانه روی یک شوت به نتیجه رسیدیم و 3 امتیاز را گرفتیم. خوشحالیم به عنوان نماینده اصفهان با 3 امتیاز کارمان را دنبال می‌کنیم.

حضور برانکو در اصفهان را خیر مقدم می‌گوییم
فصل قبل با پرسپولیس بازی داشتیم برانکو به این تیم آمد و از این مسئله خوشحال شدم. آنقدر که دیدن برانکو من را خوشحال کرد، اما بازی من را تحت تاثیر قرار نداد. باید برنده می‌شدیم بار دیگر از این مسئله که او را می‌بینم خوشحالم. حضورش را در اصفهان خیر مقدم می‌گویم. دوست دارم تیمم برنده شود،‌اما برانکو هم به دنبال این مسئله است. یک دیدار خانگی داریم و باید برنده شویم. شرایط دو تیم متفاوت است. ما 6 امتیازی هستیم و آنها یک امتیازی هستند. قبلا با برانکو به اصفهان آمدم آن موقع برای انتخاب بازیکن در تیم ملی بود اما اکنون شرایط فرق دارد.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-07 23:44:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر