فهرست
خبر خوب برای طرفداران کی روش: کارلوس برنامه ای برای جدایی ندارد
خبر خوب برای طرفداران کی روش: کارلوس برنامه ای برای جدایی ندارد

خبر خوب برای طرفداران کی روش: کارلوس برنامه ای برای جدایی ندارد

آی اسپورت - برای طرفداران کارلوس کی روش خبر خوبی داریم. در شرایطی که شایعه شده کی روش از مکزیک پیشنهاد دارد و به خاطر ناراحتی از بدقولی های فدراسیون فوتبال، دیگر نمی خواهد در کشورمان کار کند، یکی از نزدیکان او این خبر را رد می کند. این فرد که روی نیمکت تیم ملی هم می نشیند به خبرنگار آی اسپورت می گوید:" بعید می دانم کی روش قصد جدایی از تیم ملی را داشته باشد. مطمئن باشید او اگر ناراحت بود دیگر به ایران برنمی گشت در حالیکه قطعا برای بازی با گوام برمی گردد و به کارش ادامه می دهد. درباره پیشنهاد مکزیک به کارلوس هم باید بگویم که به نظرم این خبر را رسانه ها درست کرده اند"


کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2015-08-08 10:42:47
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴، ۰۹:۴۵
وای چه خبر خوبی. اگه میرفت چطوری تو جام جهانی آخر میشدیم و یا تو جام ملت ها به عراق می باختیم!! فقط کیروش بزرگ میتونست این نتایج افختار آمیز رو برامون کسب کنه
-
شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۳۳
نه برادر! افتخارآفرینای بزرگ تری هم داشتیم؛ مثل اونا که باعث شدن حتی به جام جهانی هم نریم یا اونا که تونستن اولین بار برامون باخت تو تهران جلوی عربستان به بار بیارن یا حتی اونا که 2دوره پشت سر هم باعث باختمون شدن به کره جنوبی تو 1/4، با نسل طلایی فوتبالمون بدون حتی یه موقعیت گل!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر