فهرست
پیش‌بازی / منچستر یونایتد – تاتنهام هاتسپرز؛ بدونِ دخئا
پیش‌بازی / منچستر یونایتد – تاتنهام هاتسپرز؛ بدونِ دخئا

پیش‌بازی / منچستر یونایتد – تاتنهام هاتسپرز؛ بدونِ دخئا

آی‌اسپورت – منچستر یونایتد فصلِ پیش، در اولین بازیِ رسمیِ لویی ون گال، در اولدترافورد مغلوبِ سوانزی شد، تا تمامِ خوشبینی‌هایِ پیش‌فصل به باد بروند. از فصلِ 1972-1973 بدین سو، این اولین بار بود که یونایتد اولین بازیِ لیگ در خانه را می‌باخت. حالا بعد از یک سال، تیمِ ون گال که دیگر واقعا "تیمِ ون گال" شده، مقابلِ حریفی قرار می‌گیرد که فصلِ پیش بهترین نمایشش را برابرِ آن داشت. نیمه‌یِ اولِ یونایتد – تاتنهامِ فصلِ پیش در اولدترافورد بود که احتمالِ آینده‌ای روشن برایِ شاگردانِ ون گال را نشان داد. ون گال از 5 هفته‌یِ اول 13 امتیاز می‌خواهد. پیروزی در این بازی برایِ رسیدن به امتیازِ موردِ نظر ضروری است.
مهمترین نکته‌یِ این بازی غیبتِ داوید دخئا است. لویی ون گال در کنفرانسِ مطبوعاتیِ دیروز اعلام کرد از دروازه‌بانِ اسپانیایی‌اش استفاده نخواهد کرد، چون خبرهایِ مربوط به انتقالش به رئالِ مادرید تمرکزش را به هم ریخته است.
 
آمارِ کلیدی
 
1-هری کین فصلِ پیش با گل‌هایش، 24 امتیاز برایِ تاتنهام گرفت، بیشتر از هر بازیکنِ دیگری در لیگ.
2-هیچ بازیکنی از بازیکنانِ حالِ حاضرِ لیگِ برتر به اندازه‌یِ وین رونی در روزِ اول گل نزده است (6).
3-تاتنهام فصلِ پیش به صورتِ میانگین جوانترین ترکیبِ 11 نفره بینِ تمامیِ تیم‌هایِ لیگِ برتر را داشت (24 سال و 281 روز).
4-منچستر یونایتد تنها تیمی در تاریخِ لیگِ برتر است که بازیِ اول را باخته، اما نهایتا قهرمان شده است (فصل‌هایِ 1992-1993، 1995-1996 و 2012-2013).
5-تاتنهام هاتسپرز پیش از اینکه فصلِ پیش 3-0 در اولدترافورد شکست بخورد، 5 بازی بود که در این استادیوم بدونِ شکست مانده بود (2 برد، 3 تساوی). قبل از این بازه‌یِ 5 ساله، تاتنهام تمامِ بازی‌هایِ خودش در لیگ برتر، در اولدترافورد را باخته بود.
6-وین رونی در 15 بازیِ لیگ، 10 بار برایِ من یونایتد به تاتنهام گل زده است.
7-ممفیس دپای فصلِ پیش 7 ضربه‌یِ ایستگاهی را برایِ آیندهوون گل کرد، بیشتر از هر بازیکنِ دیگری در لیگِ هلند و پنج لیگِ برتر اروپا.
 
ترکیبِ احتمالیِ دو تیم
 


 
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-08 09:53:53
نظر دهید

۱ نظر
reza p
شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴، ۱۱:۲۶
آقا هیچ جا این بازی رو پخش نمیکنه?
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر