فهرست
تونی دوست ندارد با جادوگر ادامه بدهد !
تونی دوست ندارد با جادوگر ادامه بدهد !

تونی دوست ندارد با جادوگر ادامه بدهد !

آی اسپورت-  تونی اولیویرا تا به حال دو اظهارنظر منفی درباره علی کریمی داشته و جادوگر فعلا هر دو اظهارنظر را بی‌جواب گذاشته است.
 مرد پرتغالی اولین بار در روزهای ابتدایی بازگشت‌اش به تبریز با زبان بی‌زبانی کریمی را یک بازیکن معمولی خواند و مدعی شد تیمش به یک نفر خاص متکی نیست و بار دوم هم همین چند روز پیش که خبرنگاران پرسیدند تراکتور بدون کریمی مقابل لخویا چه خواهد کرد، جواب داد یادتان نرود الاتحاد را هم ده نفره و در غیاب کریمی بردیم.
 عده‌ای می‌گویند ریشه مشکلات تونی با کریمی به این مساله برمی‌گردد که مرد پرتغالی نمی‌خواهد یک سوپراستار شریک محبوبیت ویژه‌اش نزد هواداران تراکتور باشد اما منابع آگاه معتقدند ذهنیت منفی تونی نسبت به کریمی به خبرچینی‌های یک بازیکن و دو واسطه مربوط می‌شود.
 گویا در دوران مدیریت زینی‌زاده که تونی گزینه اصلی سرمربیگری تراکتورسازی بود و هر لحظه انتظار می‌کشید تبریزی‌ها بعد از برکناری جلالی سراغش بیایند، واسطه‌های این انتقال به او خبر می‌دادند باشگاه دنبال جذب توست اما علی کریمی از مجید جلالی حمایت می‌کند و حمایت‌های او باعث می‌شود تراکتور استعفای جلالی را نپذیرد.
 بعد از ورود تونی به تبریز هم یک بازیکن تراکتور که فصل قبل نیز با تونی همکاری کرده بود، به این مربی می‌گوید اگر حمایت‌های کریمی از جلالی نبود، شما چند هفته زودتر از این سرمربی تراکتور می‌شدی که همین حرف‌ها و خبرچینی‌ها باعث نگاه منفی تونی به کریمی شده است.
 حالا کار به جایی رسیده که در تبریز شایعه شده تونی برای فصل بعد لیست به باشگاه داده و در لیست او نامی از کریمی نیست. نزدیکان تونی این شایعه را تکذیب می‌کنند و معتقدند تونی هیچ لیستی به باشگاه نداده و مشکلی هم با تمدید قرارداد جادوگر ندارد اما از اظهارنظرهای مستقیم و غیرمستقیم مرد پرتغالی چنین برداشت می‌شود که برای همکاری مشترک او و کریمی فصل بعدی وجود ندارد!
     
آی اسپورت
2014-03-10 10:27:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر