فهرست
سوال روز: استقلال بدون کرار موفق می‌شود؟
سوال روز: استقلال بدون کرار موفق می‌شود؟

سوال روز: استقلال بدون کرار موفق می‌شود؟

آی اسپورت - استقلالی‌ها با وجود همه حاشیه‌های کرار در فصل گذشته، امسال قرارداد او را تمدید کردند. افشارزاده بارها مستقیم و غیرمستقیم گفته مخالف تمدید قرارداد کرار بوده اما بخاطر کادرفنی او را نگه داشته‌اند. مشکلات اخیر کرار، غیبتش در تمرینات و بازی نکردن مقابل ملوان دوباره او را در یک قدمی جدایی از باشگاه قرار داده است. سوال اینجاست استقلال بدون کرار هم موفق می‌شود یا اصرار مظلومی برای نگه داشتن این بازیکن عراقی منطقی است؟
مظلومی این هفته حیدری، ابراهیمی، چشمی و کریمی را در خط هافبک گذاشت و جابر انصاری را نزدیک به برهانی در خط حمله قرار داد. اگر مشکلات کرار پیش نمی‌آمد، انصاری در سمت چپ جای کریمی را می‌گرفت و کرار پشت سر برهانی بازی می‌کرد. کریمی و انصاری، هر دو در بازی مقابل ملوان جزو بهترین‌های استقلال بودند. آبی‌ها در این بازی شهباززاده و پرو پیچ را هم در اختیار نداشتند و زمانی که این دو مهاجم برگردند، دست مظلومی در خط حمله بازتر خواهد شد. حضور کرار ممکن است در بعضی مواقع امتیازات مهمی به حساب استقلال بریزد، اما اگر مظلومی شجاعت اعتماد به کریمی تا آخر فصل را داشته باشد، از حاشیه‌های کرار هم در امان خواهد بود.


کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-08 14:42:56
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۰۰
بابا بندازین بیرون این دلقکو همرو مسخره کرده از باشگاه که بزرگتر نیست هر روز یه بازی در میاره مظلومی شورشو در آورده با حمایتهای مسخرش از این آدم ضایع
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر