فهرست
چهره روز: کاپیتان نریمان جهان؛ قدم زدن روی ابرها!
چهره روز: کاپیتان نریمان جهان؛ قدم زدن روی ابرها!

چهره روز: کاپیتان نریمان جهان؛ قدم زدن روی ابرها!

آی اسپورت- غیبت ایرانپوریان در دربی تبریز، بازوبند کاپیتانی تراکتور را به مهاجم جوان این تیم رساند. سامان نریمان جهان با بازوبند سبزرنگ کاپیتانی تبریزی ها یکی از بهترین بازیکنان زمین مسابقه بود. مهره ریزنقش که در کنار سروش رفیعی، بارها با حرکت تکنیکی اش بازیکنان حریف را عاصی کرد و در آخرین دقایق نیمه اول، با یک بغل پای دقیق و حرفه ای توپ را به تور دروازه نوشی صوفیانی رساند و از شادی گلزنی به تیم سابق ش نیز صرف نظر کرد. سامان، جوان ترین کاپیتان لیگ برتر است و احتمالا در طول فصل نیز چندین بار دیگر این بازوبند را روی بازو خواهد داشت. سامان آنقدر فانتزی توی ساق هایش دارد که راه رفتن اش روی هوا را باور کنیم و حتی به این تصور برسیم که او، از کارتون فوتبالیست ها آمده است!

کدخبر:9405
  ۷  
آی اسپورت
2015-08-08 15:57:48
نظر دهید
۷ نظر
منیم عشقیمدی بو اوغلان
شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۱۱
Saman mənım eşgimdi
Bü oğlan harıka öyunçüdü
Yaşasın Tıraxtur
Yaşasin Azərbiycan
araz
شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۱۴
Yaşa iğid oğlan yaşa türk balasi
-
شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۲۳
نقش پر رنگه رسول خطیبی تو توسعه فوتباله تبریز و ازربایجان را نمیشه انکار کرد . غربتی های بدخواه چشمه دیدنه پیشرفت و به عرش رفتنه فوتباله این دیار رو با نقشه پررنگه فرزندانش را نداشتن و مسلما بزودی با تی پا خواهند رفت و این رسول خطیبی ها و سامان هان که باز به عرش خواهند برد تیمهای ازربایجان رو
یاکاموز
شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۳۶
تراختور تا وقتی ک سامان سوباسارو خخخخ داره غم نداره،،کاش زودتر بازی با لنگ و کیسه شروع بشه سامان جونم بازم چندتا گل آبدار و لایی بزنه به این دوتا پت ومت،،،،، زت زیاد
یاشاسین تونی!
شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴، ۲۳:۲۳
آقای نام و نام خانوادگی ! از عنوانیکه برای خودانتخاب کردده ای میتوان دریافت که مالیخولیائی هستی وفک وفامیل خطیبی!
سامان را تونی سروسامان داد نه خطیبی!
ضمنا شکایت رسول سپاهانی از تراختوربه کجارسید؟ توانست 6امتیازاز تراختورکم کند یا عرضه اش را نداشت وغباسی با پول زد تو دهنش؟
اورمیالی
يكشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۵۳
به نقل از خبرگزاری آریا
تیم سپاهان در هفته اول در حالی با یک گل استقلال خوزستان را با شکست مواجه کرد که اکرمی داور مسابقه ، در دقیقه 87 بازی خطای محرز بازیکن سپاهان بر روی مهاجم استقلال خوزستان را پنالتی تشخیص نداد تا این تیم اصفهانی با همین اشتباه داوری به سه امتیاز شیرین برسد و در هفته دوم نیز قهرمانی همان اشتباه را در دیدار سپاهان مرکتب شد تا بار دیگر سپاهان به یک برد حداقلی برسد به عبارتی دیگر در حالی که هنوز لیگ برتر در هفته های ابتدایی خود قرار دارد سناریو اشتباهات داوری بار دیگر در حال قرار دادن سپاهان اصفهان در اتوبان قهرمانی دارد و البته باز هم مدیران سایر تیم های مدعی مانند فصل قبل در قبال این اشتباهات معنی دار سکوت پیشه کرده اند .
یکی جلوی این کثافتکاریهای گسترده رو بگیره سکوت رسانه ها به ضرر فوتبال ملی مون هست
جلالی
دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۱۱
این بازی هم که تراکتوریا طبق معمول با کمک داور بردند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر