فهرست
چهره ویژه: آندوی جدید تراکتور
چهره ویژه: آندوی جدید تراکتور

چهره ویژه: آندوی جدید تراکتور

آی اسپورت - نیم فصل دوم لیگ چهاردهم، تراکتور و تونی حساب ویژه‌ای روی کرنرها و ضربات آزاد کاپیتان تیم ملی باز کرده بودند. بعد از جدایی آندو، به نظر می‌رسید دوره کرنرهای مرگبار تراکتور تمام شده اما رمزی خرید جدید این تیم در اولین بازی‌اش نشان داد به خوبی می‌تواند جای تیموریان را پر کند. رمزی که در تمرینات تراکتورسازی در کارهای تهاجمی موفق‌تر از دفاع بود، به جای دفاع چپ در پست هافبک چپ به میدان رفت و پاس هر دو گل اول تیمش را روی ضربات کرنر داد. با بودن رمزی، احتمالا سرزن‌های تراکتور این فصل بیشتر از همیشه گل می‌زنند.


کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2015-08-08 16:59:41
نظر دهید
۳ نظر
-
شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۳۰
تازه بختیار هم هست
مهدی
شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴، ۲۳:۲۵
نمی دونم ولی این طوری حس کردم که توپ های که ایشون سانتر می کند تا نرسه به مقصد بسیار سریع هستش و وقتی رسید به مقصد هم سرعت توپ کم میشه و هم ارتفاع توپ و بازیکن ها های خوبی می توند با جا گیری به راحتی سر بزند ولی کار برای مدافع ها بسیار سخت هستش امیدوار ادامه داشته باشه مخصوصا توی جام باشگاه های اسیا
RED TRACTOR
يكشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴، ۰۹:۴۸
تراختور هنوز باز هماهنگ نشده و این هنوز 30 درصد توان و قدرتشون بود....به زودی زود همه تیمها رو شخم میزنیم و تیمهای لیگ برتری در همون ابتدا پرچم سفید به علامت تسلیم شدن در برابر تراختور کبیر رو بالا میبرند....تراختور بین المللی و جهانی همینه همینههههههههههههههههه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر