فهرست
زنگ خطر به صدا در آمد؛ میانگین تماشاگران به پنج‌هزار نفر رسید
زنگ خطر به صدا در آمد؛ میانگین تماشاگران به پنج‌هزار نفر رسید

زنگ خطر به صدا در آمد؛ میانگین تماشاگران به پنج‌هزار نفر رسید

آی‌اسپورت- در مجموع مسابقات هفته دوم، کمتر از چهل‌وپنج هزار تماشاگر بازی‌ها را از نزدیک تماشا کردند. آماری که نسبت به هفته گذشته، نصف شده است. انتظار می‌رفت در هفته‌ای که دربی تبریز و دربی اصفهان برگزار می‌‎شود، استقلال اهواز پس از چند فصل به سطح اول فوتبال بازگشت، استقلال با تیمِ قلعه‌نویی مصاف می‌داد، تماشاگران بیشتری به ورزشگاه بروند. اما میانگین پنج هزار تماشاگر در هر بازی به ثبت رسیده است. پرتماشاگرترین بازی هفته هم در آزادی میان استقلال و ملوان با 20.000 هوادار برگزار شد.
جالب است در هفته دومِ لیگ پنجم، دیدار پرسپولیس مقابل پاس همدان بیشتر از کل هواداران حاضر در استادیوم‌های این هفته، تماشاگر به ورزشگاه کشاند. یا در هفته دومِ لیگ هفتم، میانگین تماشاگران حاضر در استادیوم دو برابر دیدارهای این هفته بود. در هفته دومِ لیگ نهم هم دیدارهای استقلال یا تراکتورسازی به اندازه مجموع تماشاگران هفته دومِ این فصل در استادیوم حاضر بودند. به جز فصل گذشته، در سه فصل قبلش دیدار استقلال در هفته دوم، پرتماشاگرترین مسابقه هفته بود که هر بار بالای 25.000 هزار هوادار در استادیوم حضور داشتند. مانند دیدار این تیم مقابل داماش که در لیگ یازدهم، هفتادهزار نفر را به آزادی کشاند.


کدخبر: 9407
  ۳  
آی اسپورت
2015-08-08 17:01:13
نظر دهید

۳ نظر
-
شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۳۰
تراکتوری فقط جو بود
-
شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۴۰
تو عمرت استادیوم رفتی؟ حالا چون اون تیم سوراخت ۵ امتیاز عقب افتاده باید دروغ بنویسی؟ تو بازی استقلال حار دقیقه ۲۰ حداقل ۵۰ هزار نفر تو استادیوم بود دستکم ۲۰ هزار نفر فقط بالای جایگاه نشسته بودن عقده تا چه حد؟
-
شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۰۰
وقتی 40 هزار تماشاگر بازی استقلال رو می نویسی 20 هزار همینه میانگین تماشاگر هم میاد پایین لنگ اسپورت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر