فهرست
سپاهان همچنان در خانه بازی می‌کند!
سپاهان همچنان در خانه بازی می‌کند!

سپاهان همچنان در خانه بازی می‌کند!

آی اسپورت- قرعه‌کشی مسابقات لیگ برتر از همان روز اول با اعتراض شدید برخی از تیم‌ها همراه بود. تیم‌هایی چون ذوب‌آهن و پرسپولیس که قرعه‌شان نشان می‌دهد چندان هم بیراه نمی‌گویند. جالب است که سپاهان 4 بازی ابتدایی لیگ را در اصفهان آغاز می‌کند و ذوب‌آهن در این چهار هفته، تنها یک بازی در این شهر دارد که آن هم مقابل تیم همشهری اش است.
پرسپولیس در هفته دوم به اهواز رفته و پس از تقابل با استقلال خوزستان، باید به اصفهان برود و مقابل سپاهان قرار بگیرد! پس از بازی مقابل ذوب‌آهن در تهران، آنها باز هم باید به اهواز برگردند و برای دومین بار در تابستان در گرمای این شهر به میدان بروند. بالاخره قرعه است دیگر، سرخپوشان باید در تابستان به اهواز بروند و در زمستان، راهی تبریز شوند و مقابل تیم های این شهر قرار بگیرند.
کدخبر:9403
  ۹  
آی اسپورت
2015-08-08 19:24:17
نظر دهید
۹ نظر
-
شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۳۷
سرخابی ها که همیشه توی ازادی و تهرانن
علی
يكشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴، ۰۰:۳۱
خوب لیگ تهران راه بندازین.شاید پرسپولیس جامی گرفت
شهریار
يكشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴، ۱۰:۱۹
ما طرفدار پر و پاقرص تراکتوریم، تیم ما هم امسال بدون چون و چرا قهرمان میشه. ولی چهار بازی خانگی سپاهان ربطی به مشکوک بودن نداره چون تیم ما تراکتور هم سه بازی پشت سرهم در تبریز داره.در ثانی هنوز هفته های اول لیگ این حرفا در آخر لیگ مطرح میشه
-
يكشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴، ۱۱:۳۹
یعنی واقعا خودتون رو به نفهمی زدین؟ اون موقع که قرعه‌کشی انجام نمی‌شد، سرخابی‌های پایتخت هم همه بازی‌هاشون با تیم‌های تهرانی رو تو آزادی انجام می‌دادن، هیچ مسئله‌ای نبود؟
خدا رو شکر که قرعه‌کشی هم به صورت زنده پخش شد و قرعه‌ها رو هم علی کریمی کشید!! سپاهان فقط دو تا بازی پشت سر هم تو قرعه میزبان افتاده. بازی با ذوب‌آهن که سپاهان تو قرعه تیم مهمان بود!
-
يكشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۲۶
سپافغان چندین ساله با مافیا بازی کارشو پیش میبره تازه فهمیدین؟؟؟؟؟؟؟یا میدونستینو سکوت.........کرده بودین
جلیل
دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۰۰
مثل تراکتور.تراکتورم مثل سپاهان تو 5هفته ی اول 4تا بازی تو تبریز داره ولی نمیدونم شما از کجا داری میسوزی که فقط سپاهان رو می نویسی.ضمنا اگه یه کم قدرت فکر کردن داشتید می فهمیدید سپاهان و تراکتور اگه الان همه اش تو خونه بازی دارن دور برگشت باید بروند بیرون خانه ولی تیمهایی مثل استقلال و پرسپولیس که سالهاست به لطف دربی های تهران بعضی وقتا 8-9 بازی پشت سر هم تو تهران انجام می دهند برای شما خیلی عادی بود.
سهیل
دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۰۲
براتون متاسفم با این تیتر زدنتون.انگار جام حذفیه که برنامه های سرخابیها را همیشه جوری می چینند که یه دور میزبان تیمهای شهرستانی باشند دور بعد میهمان یه تیم تهرانی و اینجوری برسند به نیمه نهایی. برید سالهای قبل را نگاه کنید.هنوز نمیفهمید این لیگه و دور برگشت که بازیها سختتره سپاهان 3بار باید بره بیرون خونه.اون موقع دیگه شما ساکتید
-
دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴، ۲۳:۲۰
سپافغانو خوب اومدی خخخخخ
-
چهارشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۲۵
دوستلن امیدوارم هرحرفی می زنین مطمئن باشید و تهمت نباشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر