فهرست
گزارش تمرین پرسپولیس/ تعویض نورمحمدی با کریم باقری
گزارش تمرین پرسپولیس/ تعویض نورمحمدی با کریم باقری

گزارش تمرین پرسپولیس/ تعویض نورمحمدی با کریم باقری

آی اسپورت- پرسپولیس پنج‌شنبه‌ی هفته‌ی جاری در دیداری حسای به مصاف سپاهان اصفعان می‌رود. این تیم اولین تمرین خود بعد از شکست مقابل استقلال خوزستان را عصر امروز در ورزگاه درفشی‌فر برگزار کرد.مهم‎ترین نکات تمرین عصر امروز سرخپوشان به صورت زیر است:

- برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پیش از تمرین امروز حدود 30 دقیقه در نشست خبری با خبرنگاران شرکت کرد و به سوالات آنها پاسخ داد.

- تمرین در ساعت 18 با سوت برانکو آغاز شد و سرخپوشان زیر نظر پانادیچ بدن‌هایشان را با انجام حرکات کششی و نرمشی گرم کردند. تی‌هومیر مربی بدنساز تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز این تیم غایب بود و به همین دلیل پانادیچ وظیفه گرم کردن بازیکنان را بر عهده داشت.

- کادر فنی تمرینات ویژه‌ای نیز برای بازیکنان در پست‌های مختلف در نظر گرفته بود. مدافعان زیر نظر کریم باقری و آندره پانادیچ تمرینات اختصاصی را پیگیری کردند. نحوه صحیح پوشش در دفاع برنامه‌ای بود که کادر فنی تاکید ویژه‌ای روی آن داشت همچنین هافبک‌ها و مهاجمان نیز زیر نظر برانکو ایوانکویچ تمرینات‌شان را پیگیری کردند. برانکو نیز تاکید ویژه‌ای داشت که مهاجمان در زدن ضربات آخر دقت لازم را داشته باشند.

- سوشا مکانی که در تمرین امروز نشان داد آسیب‌دیدگی‌اش به صورت کامل برطرف شده در صحنه‌ای با قاسم عبدالصمدی یکی از زحمت‌کشان گروه تدارکات پرسپولیس به شوخی، کشتی گرفت.

- رضا نور محمدی زمانی که قرار بود بازی درون تیمی شروع شود از زمین بیرون رفت و داخل رختکن رفت. کریم باقری مربی پرسپولیس با پوشیدن کاور به جای وی بازی کرد.

- حدود 100 تماشاگر امروز در ورزشگاه درفشی‌فر حاضر شدند و در سکوت کامل تمرین سرخپوشان را تماشا کردند.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-08 22:32:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر