فهرست
گزارش تمرین استقلال/ تشویق امید ابراهمی توسط بازیکنان
گزارش تمرین استقلال/ تشویق امید ابراهمی توسط بازیکنان

گزارش تمرین استقلال/ تشویق امید ابراهمی توسط بازیکنان

آی اسپورت- استقلالی‌ها که روز گذشته یک برد شیرین مقابل ملوان بندرانزلی کسب کردند امروز با حضور در زمین شماره 2 ازادی تمرینات آماده‌سازی خود برای دیدار با ذوب‌آهن را پی گرفتند. مهم‌ترین نکات تمرین امروز آبی‌پوشان را می‌خوانید:

- تمرین امروز در حالی برگزار شد که پرویز مظلومی حدود 30 دقیقه شاگردانش را در رختکن دور هم جمع کرد و با آنها به گفت‌وگو پرداخت.

- فرزاد مجیدی و وحید طالب‌لو هنگامی که وارد زمین چمن شدند با دیدن خبرنگاران روز خبرنگار را به آنها تبریک گفتند همچنین آرش برهانی با تعدادی از خبرنگاران عکس سلفی گرفت و روز آنها را تبریک گفت.

- هنگامی که پروپیچ وارد زمین شد یکی از هواداران استقلال با او عکس سلفی گرفت. جالب اینجا بود که قد این هوادار به مهاجم بلندقامت آبی‌پوشان نمی‌رسید و در نهایت او تلفن همراه این تماشاگر را گرفت و عکس سلفی انداخت.

- در ابتدای تمرین پرویز مظلومی بازیکنان را دور هم جمع کرد و سپس با درخواست فرزاد مجیدی همگی برای امید ابراهیمی دست زده و این بازیکن را تشویق کردند.

- بازیکنانی که در ترکیب اصلی استقلال مقابل ملوان حضور داشتند امروز زیر نظر علی‌اصغر قربانعلی‌پور مربی بدنساز استقلال تمرین ریکاوری انجام دادند. بقیه بازیکنان نیز زیر نظر مجید صالح و سایر اعضای کادر فنی تمرین کردند.

- سجاد شهباززاده و میلاد فخرالدینی دو بازیکن بودند که به دلیل مصدومیت در تمرین امروز حضور نداشتند. همچنین امین حاج محمدی امروز به صورت جداگانه تمرین کرد و در کارهای گروهی حضور نداشت.

- یک‌شنبه تمرین استقلال تعطیل است.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-08 23:17:14
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر