فهرست
یادداشت ویژه: فاکتور ویژه موفقیت استقلال چیست؟
یادداشت ویژه: فاکتور ویژه موفقیت استقلال چیست؟

یادداشت ویژه: فاکتور ویژه موفقیت استقلال چیست؟

استقلال تلفیقی از حضور بازیکنان جوان و باتجربه است که سرمربی این تیم توانسته شادابی و نشاط را در بازی تیمش وارد کند. استفاده از کناره‌ها و ارسال‌های موفق و هدف‌دار و همین‌طور حساب ویژه روی شوتزنی بازیکنان این تیم توانسته استقلالی متفاوت از سال گذشته را به تماشاگرانش نشان دهد. در بازی استقلال و ملوان، تیم میهمان هیچ‌گاه نتوانست بازی را در دست بگیرد؛ مهم‌ترین دلیل این موضوع، شادابی و سیری‌ناپذیری استقلال در ارائه فوتبال تهاجمی بود. خوشبختانه هرگاه استقلال و پرسپولیس با قدرت بازی‌های لیگ را شروع می‌کنند، کیفیت لیگ برتر نیز بالا می‌رود اما در تیم پرسپولیس این اتفاق نیفتاده است. حضور و تکیه بر بازیکنان جوان در تیم بزرگی چون پرسپولیس جوابگو نیست و این سیستم در تیم‌هایی چون نفت، سایپا و فولاد جواب می‌دهد. در ادامه لیگ اگر پرسپولیس نتواند در قسمت نتیجه‌گیری موفق باشد، سر و صدای تماشاگرانش درمی‌آید و هر آن احتمال دارد پرسپولیس به هم بریزد.
از طرف دیگر تیم سپاهان با اینکه با دو برد لیگ را شروع کرد اما خوش‌شانسی عامل اصلی کسب این شش امتیاز بود و در صورت ادامه این روند سپاهان هم به مشکل می‌خورد. باخت ذوب‌آهن در دربی اصفهان به هیچ عنوان حق این تیم نبود و شاگردان گل‌محمدی لایق حداقل یک امتیاز بودند.
بازی هفته آینده ذوب‌آهن و استقلال می‌تواند عیار آبی‌های پایتخت را مشخص کند تا ببینیم آیا این تیم می‌تواند همین بازی‌های زیبا را مقابل قهرمان جام حذفی تکرار کند یا نه.

منبع: سایت رسمی نود
     
آی اسپورت
2015-08-09 12:35:27
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر