فهرست
اثر منفی هیات مدیره پرسپولیس/ وظیفه: انتقاد!
اثر منفی هیات مدیره پرسپولیس/ وظیفه: انتقاد!

اثر منفی هیات مدیره پرسپولیس/ وظیفه: انتقاد!

آی اسپورت- در شرایطی که مخاطبان فوتبال، مدیرانِ ارشد مهم ترین باشگاه های اروپایی را توی قاب های رسانه ای ندیده اند، اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس هر روز روی جلد روزنامه ها هستند تا به انتقاد از کادر فنی تیم بپردازند. بعد از زادمهر، حلا نوبت به حسین عبدی رسیده تا اولین انتقادهایش از برانکو را عملی کند. آن ها به اندازه ای هیجان زده و بی صبر دست به انتقاد از سرمربی کروات زده اند که تصور می شود از نتایج دو هفته اول تیم خوشحال باشند. 


هیات مدیره پرسپولیس، وظایف پرشماری در این باشگاه دارد. وظایفی مثل پیدا کردن اسپانسر و یا فراهم آوردن ترتیبی که تیم با لباسِ دو فصل قبل در زمین مسابقه حاضر نشود! همه این وظایف اما معلق مانده اند تا مدیران باشگاه سرخپوش پایتخت برای انتقاد از سرمربی تیم وقت داشته باشند. اگر چه کنفرانس مطبوعاتی حسین عبدی لغو شده اما به نظر می رسد واکنش های او به برانکو همچنان ادامه باشد. او از زمان کنار گذاشته شدن از نیمکت پرسپولیس، هرگز رابطه خوبی با این مربی نداشته است.


میزان تاثیر حسین عبدی، دکتر زادمهر و دیگر اعضای هیات مدیره سرخپوشان زمانی مشخص می شود که به یاد بیاوریم آخرین قهرمانی پرسپولیس در رقابت های لیگ برتر در شرایطی رقم خورده که باشگاه هیات مدیره نداشته و فقط یک سرپرست داشته است! قرمزها از لیگ هفتم به بعد دیگر هیچوقت موفقیت بزرگی را در لیگ برتر تجربه نکرده اند. شاید دلیل این ماجرا این باشد که آن ها در این سال ها همواره از وجود هیات مدیره بهره مند بوده اند!
کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2015-08-09 16:06:47
نظر دهید
۲ نظر
سارا
يكشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۱۲
تو متن نوشته مربی پرتغالی
ادیت کنید لطفا
عباس
يكشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۱۷
با سلام
سرمربی پرتغالی؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا خواهشا بیشتر دقت کنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر