فهرست
جهانبخش به درد منچستر یونایتد می خورد!
جهانبخش به درد منچستر یونایتد می خورد!

جهانبخش به درد منچستر یونایتد می خورد!

آی اسپورت: آیا علیرضا جهانبخش را در فوتبال انگلیس می بینیم؟ 

این سئوالی است که جونو ترنر نویسنده سایت sabotagetimes مطرح کرده و نوشته بازیکن ایرانی نایمخن اگر چه به تازگی وارد فوتبال اروپا شده اما عملکردش آنقدر خوب بوده که توجه خیلی ها را جلب کند. جهانبخش که در سال 2012 به عنوان بازیکن جوان سال ایران انتخاب شد، از وقتی به نایمخن آمده، تا توانسته مدافعان حریف را اذیت کرده و سرعت و تکنیک قابل توجهی دارد. یکی از باشگاههایی که احتمالا بازی جهانبخش را زیرنظر گرفته، منچستر یونایتد است. این موضوع محرمانه نیست که دیوید مویس بعد از ناکامی ویلفرد زاها در اولدترافورد، دنبال یک بازیکن سریع تند و تیز می گردد و یکی از نفراتی که مدنظرش است، آنتونی گریزمن  بازیکن تیم رئال سوسیه داد است. بازیکنی که مشتریان دیگری هم دارد . به این نکته هم باید توجه کرد که اگر یونایتد فصل بعد جایی در رقابتهای اروپایی نداشته باشد،

این تیم باید دنبال بازیکنان گمنام تری باشد و جهانبخش می تواند گزینه خوبی برای منچستر باشد به خصوص آنکه سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، کارلوس کی روشی است که به خوبی شرایط منچتر یونایتد را می شناسد. علیرضا به خوبی می داند اگر در جام جهانی بازیهای خوبی به نمایش بگذارد و فرم فعلی اش را حفظ کند، می تواند اشکان دژاگه بازیکن ایرانی فولام را بیشتر از قبل ببیند.

البته شاید این مطلب بیش از حد خوش بینانه باشد ، چراکه پروسه جذب بازیکن در یونایتد ، بسیار پیچیده تر و سختگیرانه تر از این حرف هاست . ما از این نویسنده تشکر می کنیم اما خوشبین نیستیم!

     
آی اسپورت
2014-03-10 11:33:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر