فهرست
عنایتی: تهدید علیپور هیچ اهمیتی برای ما نداشت/ با این وضع بهتر است صبا کلا تیمداری نکند
عنایتی: تهدید علیپور هیچ اهمیتی برای ما نداشت/ با این وضع بهتر است صبا کلا تیمداری نکند

عنایتی: تهدید علیپور هیچ اهمیتی برای ما نداشت/ با این وضع بهتر است صبا کلا تیمداری نکند

آی اسپورت - رضا عنایتی یکی از کسانی بود که با پا در میانی وی صبایی ها به تمرینان بازگشتند. خود عنایتی می گوید تهدید علیپور کوچکترین اهمیتی برایشان نداشته است. در زیر می توانید مصاحبه عنایتی با آی اسپورت را بخوانید:

چه اتفاقی افتاد که اعتصاب بازیکنان به پایان رسید؟

بعد از یک هفته ای که هیچ اتفاقی نیافتاد؛ مسئولین آمدند و قول دادند که مشکلات بازیکنان را مرتفع کنند، بالاخره مسائل مالی و اعتبار افراد دو بحث جداست و بازیکنان برای اعتبار و شخصیت خودشان هم  که شده تصمیم گرفتند به تمرینات برگردند تا 3 بازی آینده را پشت سر بگذاریم و امیدوار به پایان یافتن این نابسمانی ها باشیم.

یعنی قرار است طلب بازیکنان پرداخت شود؟

بله قول هایی دادند و قرار است بودجه ای به باشگاه تزریق بشود .

 صبا در لیگ برتر می ماند؟

ما همه تلاشمان را می کنیم تا باغیرت بازی کنیم و بتوانیم رتبه تیم را در جدول ارتقا دهیم. با شرایط موجود من فکر می کنم صبا حتما در لیگ بماند.

 چه کسی آقای گل رقابت ها می شود؟ رضا عنایتی بار دیگر این عنوان را کسب می کند؟

در حاضر چند نفری برای کسب این عنوان شانس دارند و هر کس بیشتر تلاش کند به این عنوان دست پیدا می کند، من هم در درجه اول تمام تلاش خودم را می کنم که در خدمت صبا باشم تا تیم بهترین نتیجه را بگیرد و پس از آن برای آقای گلی تلاش می کنم.

 این مدتی که تمرینات تعطیل بوده اوضاع بازیکنان صبا چطور بوده؟

من خودم به شخصه تمرینات اختصاصی خودم را در این مدت دنبال کردم، دیروز هم که از بازیکنان تست گرفته شد میزان آمادگی اکثر بازیکنان مطلوب بود.

 صبا باید به تیمداری خود ادامه دهد؟

من نمی  دانم اما اگر باشگاه بخواهد با همین وضع به تیمداری خود ادامه دهد بهتر هست که از فوتبال کنار بروند، بطور کلی خیلی از تیم ها در فوتبال این به همین روش تیمداری می کنند که اصلا مناسب نیست.

 راه حل رفع این مشکل چیست؟

باید بخش خصوصی وارد فوتبال شود و به تیمداری بپردازد . تا زمانی که فوتبال خصوصی نشود این مشکل پابرجا باشد. بالاخره باید اسپانسرها این مشکل را برطرف کنند.

 تهدید علیپور چقدر در بازگشت بازیکنان به  تمرینات  چقدر نقش داشت؟

در این فوتبال حرف زیاد زده می شود .. ...به شخصه می خواهم بگویم که ما به حرف کسی کاری نداریم و این تهدید ها هیچ نقشی در تصمیمات ما نداشت.

 برخی بازیکنان صبا در مورد سفارش شما نسبت به بازگشت به تمرینات می گویند که رضا عنایتی پول خودش را از فوتبال بدست آورده و طبیعی است این بحران مالی تیم برای او مهم نباشد!

مساله ای که باید بدان توجه داشت اینست که ما نباید به دنبال خودزنی باشیم . من تجربه ای داشتم و آن را در اختیار بازیکنان جوان تیم قرار دادم .الان بحث بر سر اعتبار بازیکنان است. این ها همگی جوان هستند وباید به دنبال کسب اعتبار باشند و نباید فقط نوک بینی خود را ببینند. آن ها اگر امسال را از دست بدهند شاید  دیگر نتوانند برای خودشان اعتبار مناسب را کسب کنند.پس باید فعلا فوتبال را بچسبند تا بعدا پول فوتبال برایشان مهم نباشد. 

 رضا عنایتی سال دیگر به فوتبال خود ادامه می دهد؟

بله من می خواهم سال های دیگر به فوتبال خودم ادامه دهم . شرایطی مناسبی دارم و امیدوارم بتوانم فعلا به فوتبالم ادامه دهم.

تو و سهراب بختیاری زاده ، کدام تان زودتر بازنشسته می شوید؟

هرکدام که جنبه فوتبالش کمتر بود ... ( می خندد). 

     
آی اسپورت
2014-03-10 11:32:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر