فهرست
سوال روز: فغانی محروم است یا مشغول؟
سوال روز: فغانی محروم است یا مشغول؟

سوال روز: فغانی محروم است یا مشغول؟

آی اسپورت- در آغاز رقابت های لیگ برتر پانزدهم، خبری از نام علیرضا فغانی در بین داورهای انتخاب شده برای هفته های اول و دوم نبود. حتی محسن قهرمانی نیز بعد از ماه ها محرومیت به لیگِ برتر بازگشت اما فغانی در فهرست داوران این دو هفته قرار نگرفت. داورِ ایرانی دیدار فینال جام ملت ها، بعد از حواشی مربوط به بازی آخر لیگ چهاردهم و اشتباه اش در اعلام نکردن پنالتی به سود تراکتور و تغییر دادن سرنوشت لیگ،با واکنش های منفی زیادی از سوی هواداران تراکتور و حتی مدیران فدراسیون مواجه شد و به نظر می رسد این غیبت، به دلیل محرومیت او از داوری تا اطلاع ثانوی صورت گرفته باشد.


علیرضا فغانی در هفته سوم لیگ برتر نیز سوت نخواهد زد. شاید در نگاه اول این مسئله به محرومیت این داور ربط داده شود اما دلیل کنار ماندن فغانی از قضاوت در این هفته، حضور او در رقابت های فوتبال شرق آسیا بوده است. فغانی به همراه سه داور از عربستان، مالزی و سنگاپور، در یک هفته اخیر رقابت های مرحله نهایی شرق آسیا را سوت می زند و امروز در روز پایانی این رقابت ها نیز قضاوت خواهد داشت. داور «مشغول»- ونه محروم- فوتبال ایران، احتمالا از هفته چهارم لیگ برتر دوباره سوت به دست می شود تا یکی از حساس ترین بازی های هفته را قضاوت کند.


کدخبر:9405
  ۵  
آی اسپورت
2015-08-09 15:54:29
نظر دهید
۵ نظر
سجاد محرمی
يكشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۱۶
پس حضرت اقا در مسافرت و خوشگذرانی تشریف دارند اسمشم گذاشتن محرومیت
-
يكشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۲۰
درود بر فغانی
-
يكشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۱۴
اگه این یارو دوباره سوت دست بگیره و تو لیگ قضاوت کنه برای فدراسیونی ها گران تمام خواهد شد محسن قهرمانی در یه بازی ساده قضاوته مشکوک کرد و دو سال محروم شد این فغانی فاسد قهرمانه لیگو عوض کرد و اونوقت فقط دو جلسه این عدالت نیست اقایانه فدراسیون و کمیته داوران اینجوری ها هم نیست تو روزه روشن به یه ملت دهن کجی کنین تاوانه این بی حرمتی و ظلم رو خواهید داد
-
يكشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۱۵
این مردک فاسد باید از صحنه فوتبال حالا حالا ها محو بشه
-
دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴، ۰۲:۵۳
قهرمان لیگ رو تونی اولیویرا عوض کرد که نتونست ١٠ دقیقه تیمش رو مدیریت کنه که بازی ٣-١ برده ٣-٣ نشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر