فهرست
بلک لیستِ محکم کی‌روش/ خلعت دعوت نشد
بلک لیستِ محکم کی‌روش/ خلعت دعوت نشد

بلک لیستِ محکم کی‌روش/ خلعت دعوت نشد

آی اسپورت-  وریا غفوری و احسان حاج صفی به احتمال فراوان همچنان نفرات ثابت ترکیب 11 نفره کی روش خواهند بود. مهدی شریفی نیز بالاخرخ توانسته نظر مثبت کی روش را جلب کند. او بعد از اردوی اخیر، در اردوی تازه نیز با تیم ملی خواهد بود. علی کریمیِ جوان نیز بعد از درخشش در دربی اصفهان مورد توجه قرار گرفته و این شانس را دارد که به اردوی تیم ملی دعوت شود. او البته ممکن است در لیست نهایی این اردو قرار نگیرد.


از سپاهانِ اصفهان، هیچ بازیکن دیگری به تیم ملی دعوت نخواهد شد اتفاقی که البته غافلگیرکننده نیست و نشان می دهد که لیست سیاه کی روش همچنان به قوت خودش باقی ماند و خلعتبری هیچ جایی در تیم ملی نخواهد داشت و تا آخرین لحظه حضور کی روش در این تیم، نباید در انتظار دعوت شدن مهاجم سپاهان باشیم.


محمدرضا خلعتبری و کارلوس کی روش تا اردوی آخر تیم ملی پیش از اعزام به جام جهانی رابطه بسیار خوبی داشتند و خلعت حتی با لقب پسرِ کی روش شناخته می شد. سرمربی پرتغالی اما ناگهان تصمیم گرفت محمدرضا را به خاطر ضعف در کارهای دفاعی به جام جهانی نبرد. او اعتقاد داشت که خلعت بعد از لو دادن توپ برای بازپس گیری آن تلاش نمی کند و به همین خاطر نباید در تیم ملی به میدان برود. این اختلاف نظر فنی شاید می توانست قابل حل باشد اما مصاحبه های تند و تیز محمدرضا، راه را برای حل مسالمت آمیز بست و کاری کرد که سی کیو دیگر او را در میان بازیکنان مدنظرش برای هیچ رقابتی قرار ندهد.
کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-09 16:34:00
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴، ۰۱:۰۶
بالاخره برای امام حسین گریه می کنید یا یزید؟

یکبار بهانه ی تغییر و تحول، و عدم جوانگاریی یکبار بهانه های بچگانه اینچنینی ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر