فهرست

ونگر: اوزیل مقابل بایرن خواهد درخشید

آی اسپورت- آرسن ونگر، سرمربی آرسنال معتقد است که اوزیل در دیدار برگشت یک شانزدهم لیگ قهرمانان مقابل بایرن مونیخ در روز سه شنبه خواهد درخشید.

توپچی‌های لندنی در حالی به آلمان سفر می‌کنند که در ورزشگاه امارات 2-0 شکست خورده‌اند و حالا در پی جبران نتیجه خواهند بود.

اوزیل در امارات یک پنالتی از دست داد و نمایش ضعیفی داشت ولی ونگر معتقد است که پس از گلزنی اوزیل در بازی عصر شنبه ی این تیم مقابل اورتون، وی بازی های ضعیفش را پشت سر گذاشته و آماده است.

ونگر در جمع خبرنگاران گفت: "فکر می‌کنم که پنالتی از لحاظ روانی تاثیر سویی بر او گذاشت. فقط فیزیکی نبود بلکه روحی بود.

او حس می‌کرد باعث شکست تیم شده است. این موضوع روی نمایشش تاثیر زیادی گذاشت.

زخمهای روانی گاهی مانند زخم های فیزیکی هستند. باید با صحبت کردن درمان شوند ولی زمان می‌برد.باید آن را به زمان واگذار کرد. فکر می‌کنم که او این دوران را پشت سر گذاشته و روز سه شنبه فرصت خوبی دارد تا نشان دهد که چه کیفیت هایی دارد.

[در بازی با اورتون]خوشحالی بازیکنان مطمئنا برای او اهمیت زیادی داشت. از دقیقه ی اول تا آخر بازی فوق العاده بود."

ونگر معتقد است که این هافبک آلمانی پس از رئال مادرید در تابستان، همچنان در حال وفق دادن خود با شرایط جدید در انگلستان است.

وی گفت: "دوست دارم که او به توازنی بین بازیسازی و گلزنی برسد. در حال حاضر وی بیشتر پاس گل می‌دهد تا اینکه گل بزند.

وی همچنین باید از لحاظ فیزیکی نیز پیشرفت کند و خودش را وفق دهد ولی اول باید از لحاظ روحی روانی خودش را آماده ی این پیشرفت کند.

سپس از لحاظ فیزیکی نیز سازگار خواهد شد.به نظر من مقابل اورتون هم در کارهای دفاعی و هم در کارهای هجومی، نمایش بسیار خوبی داشت."

     
آی اسپورت
2014-03-10 11:49:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر