فهرست
وقتی شاگرد نانوا مربی پرسپولیس می‌شود!
وقتی شاگرد نانوا مربی پرسپولیس می‌شود!

وقتی شاگرد نانوا مربی پرسپولیس می‌شود!

آی اسپورت- زمانی که سرخابی‌ها نتیجه نمی‌گیرند بهترین فرصت برای پیشکسوتان بیرون مانده از تیم است تا از زمین و زمان ایراد بگیرند. بعد از گذشت دو هفته نوبت پیشکسوتان پرسپولیس است که از برانکو هزار و یک انتقاد کنند. آخرین انتقاد مربوط به وحید قلیچ است که مشکل فعلی تیم را شغل سابق مربی دروازه‌بان‌های فعلی می‌داند:«به نظر من مشکل فعلی صادقی روحی است. وقتی مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس هم خارجی است چه توقعی از رفع مشکلات روحی – روانی او باید داشت. شنیده‌ام مربی دروازه‌بانان فعلی پرسپولیس زمانی نانوا بوده است که برانکو به او کار داد. البته من به خاطر تیم انتقاد می‌کنم.»
البته قلیچ چند روز پیش هم صادقی را یک دروازه‌بان درجه دو دانسته بود:« ایمان صادقی دروازه بان دوم ملوان بوده و برایم تعجب آور است که او چگونه پیراهن شماره یک را می پوشد ؟ حداقل از قدیمی‌پوردروازه بان جوان و با انگیزه استفاده کنند.»
کدخبر:9403
  ۴  
آی اسپورت
2015-08-09 20:26:54
نظر دهید

۴ نظر
-
يكشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۳۳
این قلیچ خودش دیوانه هس
پویا
يكشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۰۰
بزرگترین مشکل فوتبال این مملکت اظهار نظرهای یک مشت پیشکسوت بی سواد و بخیله که از فوتبال علمی هیچی سر در نمیارن. آقای قلیچ شما زمان فوتبال علی اصغری تو مربی احمد عابدزاده بودی که عملا نیازی به مربی نداشت. چند سال اخیر که ی کم فوتبال ما به سوی علم گرایی پیش میره تو کجا بودی؟ شاگرد نونوا!!!؟؟ اینو از کجا آوردی؟ خدا به پرسپولیس رحم کنه با امسال تو و حمید درخشان و بهروز رهبری فرد و ...
-
دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴، ۰۴:۵۷
ایشون همونی نیست که پارسال به سوشا توصیه کرد به درخشان بگه باقری مربی خوبی نیست تا دیگران بیایند!
-
دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴، ۱۰:۲۴
به قول محمد دایی پول کسوت ها
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر