فهرست
نمایش بد رئال‌مادرید؛ توقف مقابل تیم کم نام و نشان نروژی
نمایش بد رئال‌مادرید؛ توقف مقابل تیم کم نام و نشان نروژی

نمایش بد رئال‌مادرید؛ توقف مقابل تیم کم نام و نشان نروژی

ای اسپورت – رئال مادرید در دیداری دوستانه مقابل تیم کم نام و نشان نروژی والرنگا به تساوی بدون گل رسید. این چهارمین بار در هفته بازی پیش فصل رئال است که این تیم نتوانسته دروازه حریفان را باز کند و البته پنجمین کلین شیت این تیم نیز به حساب می آید.
رئال کم کم دارد با سبک بازی مورد نظر بنیتس خو می گیرد. گل نزدن آنها تا حدودی نگران کننده است هرچند که این تیم بردهای 4-1 مقابل منچسترسیتی و 3-0 مقابل اینتر میلان هم داشته است. با این وجود عملکرد دفاعی سفید پوشان که در هفت بازی فقط دو گل دریافت کرده اند تحسین برانگیز بوده است.
مادریدی ها در این بازی موقعیتهای زیادی را خلق کردند. در نیمه اول دانیلو و مارسلو وظایف دفاعی خود را رها کرده بودند و مدام از کناره ها نفوذ می کردند. کاسمیرو و مودریچ هم به خوبی در میانه زمین با یکدیگر همکاری می کردند و کنترل توپ را در اختیار گرفته بودند، خسه هم به خوبی از کمند مدافعان یارگیر جدا می شد اما با تمام این اوصاف رئالی نتوانستند دروازه حریف را باز کنند. هرچه دقایق بیشتری از بازی می گذشت تیم رئال انگار بیشتر پای خود را از روی گاز برمی داشت طوری که حتی به حریف نروژی فرصت خلق ضدحمله هایی خطرناک را نیز دادند و خوش شانس بودند که با مهار خوب کیلور ناواس دروازه شان بسته ماند. بنیتس هم طبق معمول سایر دیدارهای دوستانه این فصل، در نیمه دوم تیمش را با تغییرات کلی ممواجه کرد.
9410
     
آی اسپورت
2015-08-10 01:23:07
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر