فهرست
یادداشت؛ نقد عملکرد چک و غلط بودن پیش بینی ها در فوتبال
یادداشت؛ نقد عملکرد چک و غلط بودن پیش بینی ها در فوتبال

یادداشت؛ نقد عملکرد چک و غلط بودن پیش بینی ها در فوتبال

توبی کیل
 پتر چک دروازه بان جدید آسنال در اولین بازی لیگ برتری با این تیم نتوانست در حد انتظار ظاهر شود اما شروع ناامیدکننده توپچی ها در فصل جدید تقصیر او نبود، یا دست کم «فقط» تقصیر او نبود.
قرار بود این فصل، فصل آرسنال باشد و هنوز هم می تواند چنین باشد. اما اگر قرار است این اتفاق بیفتد کارهای زیادی باید انجام شود چرا که گلهای آسانی که وستهم در ورزشگاه امارات به توپچی ها زد کاملا شوکه کننده بود و نمایش کاملا ضعیف خرید جدید و پر سر و صدای این تیم، پتر چک، هم در دریافت این گلها کاملا تاثیرگذار بود، گلهایی که باعث خوشحالی هواداران چلسی و طرفداران منفی باف آرسنال شد.
حتی قبل از انتقال از چلسی به آرسنال، از پتر چک، دروازه بان تیم قهرمان لیگ قهرمانان، به عنوان یک برگ برنده نه فقط برای پیروزی در بازیها بلکه برای فتح لیگ یاد می شد. جان تری در مورد چک گفته بود که او به تنهایی می تواند 12 تا 15 امتیاز برای آرسنال به دست بیاورد. ریو فردیناند هم او را خرید برتر فصل جدید خوانده بود.
چک در اولین بازی رسمی خود برای آرسنال که دیدار کامیونیتی شیلد یا سوپرجام انگلیس بود، ارزش خود را نشان داد و به طلسم ناکامی آرسن ونگر مقابل ژوزه مورینیو پایان داد و توپچی ها را به اولین جام در فصل جدید رساند. اما عملکرد روز یکشنبه او نشان داد که در فوتبال نمی توان به همین راحتی در مورد قضایا نتیجه گیری کرد چرا که ممکن است همه پیش بینی ها غلط از آب دربیاید.
     
آی اسپورت
2015-08-10 02:02:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر